Małe tatuaże znaczenie

Małe tatuaże cieszą się ogromną popularnością. Z każdym kolejnym rokiem przybywa wytatuowanych osób, które stawiają na nowatorskie pomysły, miks stylów, motywów i kolorów. I choć odważne osoby decydują się na pokolorowanie znacznej części swojego ciała, nadal to właśnie małe tatuaże są tymi najczęściej wybieranymi. Wiadomo jest również, że zrobienie tatuażu w profesjonalnym studio to dość spory koszt. Nie każdy miłośnik trwałych rysunków może sobie na to pozwolić. Również obowiązki zawodowe ograniczają możliwości związane z tatuażami (sprawdź: Tatuaż a praca). Niewielkie tatuaże można ukryć pod zegarkiem, bransoletką. Przedstawiam popularne małe tatuaże i ich znaczenie.

Czy warto robić małe tatuaże?

Powodów, dla których ktoś decyduje się na mały tatuaż, jest wiele. Mini, a nawet mikro ozdoby, które mają ogromne znaczenie, stały się bardzo popularne. Są to często ważne daty, ponadczasowe symbole – serce, znak nieskończoności, kwiat. Drobne, dyskretne motywy przeważnie są jednobarwne. Mają od kilku milimetrów do kilku centymetrów. Ważne jest jednak to, aby decydując się na wykonanie miniaturowych tatuaży, wybrać odpowiedniego specjalistę. Inaczej tatuaż po czasie się rozleje i będzie wyglądać po prostu nieestetycznie. Jeśli szukasz inspiracji do zrobienia małego tatuażu, możesz wybrać z popularnych motywów: średnik, gwiazda, motyl, kwadrat, koło, kwiat lotosu, róża, serce, koliber, jaskółka. Być może szukasz także bardziej oryginalnych wzorów? W takim razie sprawdź poniższe propozycje!

małe tatuaże znaczenie
motyl – symbol duszy, szczęścia, natchnienia, lekkości, piękności, przemiany zewnętrznej i samoświadomości. 
małe tatuaże znaczenie
pies – wierność i ostrzeżenie przed zbliżającym się zagrożeniem
małe tatuaże znaczenie
małe tatuaże znaczenie
róża – symbol miłości, namiętności, pożądania, silnych uczuć
małe tatuaże znaczenie
kosmos – synonim Wszechświata, czyli wszystkiego co nas otacza – na Ziemi i poza nią

Jakie małe tatuaże można wykonać?

Praktycznie każdy motyw może występować w swojej zminiaturyzowanej formie. Oczywiście tatuaż nie może być zbyt szczegółowy. Symbolika pozostaje jednak niezmienna niezależnie od rozmiaru. Jeśli interesują Cię małe tatuaże, znaczenie powinno być Ci znane. Małe, niewielkie tatuaże największą popularność zdobyły wśród kobiet. Wszystko ze względu na to, że prezentują się delikatnie i dziewczęco. Dodają seksapilu, wyrazistości. Mężczyźni wybierają raczej większe malunki na ciele. Bardzo często kobiety wybierają małe tatuaże napisy. Poniżej przedstawiam kilka ciekawych wariantów.

małe tatuaże znaczenie
Pinterest
małe tatuaże znaczenie
Pinterest
małe tatuaże znaczenie
Pinterest

Mały tatuaż na początek

Bardzo często mały tatuaż jest początkiem – później decydujemy się na większe dziary. Niewielkie tatuaże pozwalają na zapoznanie się z całym procesem tatuowania, sprawdzają reakcję organizmu, tolerancję na ból. W razie potrzeby niewielki tatuaż łatwiej jest również usunąć lub zakryć innym motywem, jeśli po prostu nam się znudzi. Wcale nie oznacza to, że małe tatuaże są mniej efektowne niż ogromne rysunki na ciele. Często malutki symbol może nieść ogromny przekaz. Poniżej zamieszczam mnóstwo kompilacji, które świetnie sprawdzą się na mały tatuaż:

małe tatuaże znaczenie
małe tatuaże znaczenie
małe tatuaże znaczenie
małe tatuaże znaczenie
małe tatuaże

Jak widać, małe tatuaże mogą przybierać najróżniejsze formy. To dlatego możesz dopasować je do swoich upodobań, przekonań, gustu.

Leave A Reply

Navigate