Małe tatuaże damskie

Jeśli chodzi o modne tatuaże damskie, prym wiodą niewielkie wzory. Przeważnie umieszczamy je na nadgarstku, palcach, tuż obok obojczyka czy na żebrach. Jaki wzór, wybrać? Gdzie go umieścić? Prezentuję małe tatuaże damskie, które będą świetną inspiracją.

Małe tatuaże damskie

Poniżej prezentuje wzory niewielkich tatuaży dla kobiet, na podstawie których możecie stworzyć własne wzory. Pamiętajcie, że internet jest kopalnią inspiracji, a to jedynie niewielkie ziarnko.

Małe tatuaże damskie – napisy

Każdy z nas posiada ulubiony cytat, fragment piosenki, wiersza. Sama posiadam kilka napisów na swoim ciele. Jeden z nich to tytuł wiersza Rafała Wojaczka “Umiem być ciszą” na obojczyku, kolejny to napis na ręce, który jest cytatem z piosenki Bring Me The Horizon – “Every scar will build my Throne”. Posiadam jeszcze napis na nadgarstku: “non mi arendero mai”, który był moim pierwszym tatuażem. Wybranie niewielkiego napisu, pojedynczego słowa, które jest dla nas istotne, jest świetnym pomysłem na tatuaż. Poniżej garść inspiracji:

Małe tatuaże damskie - napisy Małe tatuaże damskie - napisy Małe tatuaże damskie - napisy Małe tatuaże damskie - napisy Małe tatuaże damskie - napisy

Małe tatuaże damskie – symbole

Symbole są również niezwykle popularne, jeśli chodzi o niewielkie tatuaże. Trzeba jednak dobrze sprawdzić ich znaczenie. Sama posiadam znak nieskończoności na palcu oraz unalome (na tym samym palcu po drugiej stronie).

Małe tatuaże damskie - symbole Małe tatuaże damskie - symbole Małe tatuaże damskie - symbole

Małe tatuaże damskie – zwierzęta

Niewielkie tatuaże przedstawiające zwierzęta są niezwykle urocze. Mogą stanowić symbol lub zachować pamięć o ukochanym pupilu. Często są to tatuaże geometryczne, realistyczne lub jedynie kontury. Wybór jest ogromny, poniżej kilka inspiracji:

Małe tatuaże damskie - zwierzęta Małe tatuaże damskie - zwierzęta Małe tatuaże damskie - zwierzęta Małe tatuaże damskie - zwierzęta Małe tatuaże damskie - zwierzęta Małe tatuaże damskie - zwierzęta Małe tatuaże damskie - zwierzęta

Małe tatuaże damskie – kwiaty

Kwiaty to również popularny i niezwykle kobiecy pomysł na damski tatuaż. Najpopularniejsze są oczywiście róże. Tatuaże – kwiaty – dobrze wyglądają zarówno w czerni, jak i w kolorze. Poniżej kilka niewielkich tatuaży przedstawiających kwiaty:

Małe tatuaże damskie - kwiaty Małe tatuaże damskie - kwiaty Małe tatuaże damskie - kwiaty Małe tatuaże damskie - kwiaty Małe tatuaże damskie - kwiaty

To jedynie pierwsza część, bo wzorów małych tatuaży jest całe mnóstwo. Wszystkie zdjęcia pochodzą z Pinteresta, który jest kopalnią inspiracji. Pamiętajcie, że o każdy tatuaż trzeba dbać, niezależnie czy wzór jest niewielki, czy spory. Już wkrótce przedstawię kolejną część.

Dajcie znać, który wzór skradł Wasze serce i który z nich chętnie wykonalibyście na swojej skórze 🙂

1 Comment

  1. Hmm, takie małe tatuaże mają swój urok i myślę, że na pewno sprawdzą się u kogoś, kto dopiero zaczyna przygodę z tatuowaniem 🙂 Ja najpierw wybrałam własnie taki mały wzór, ale tak się wkręciłam w dziaranie, że niedawno zafundowałam sobie piękną mandalę i jestem zadowolona, mam ją pod biustem i czekam na wakacje, lato, żeby ujrzała światło dzienne 😀

Leave A Reply

Navigate