Litery 3D podświetlane – czy warto w nie zainwestować?

Litery 3D mogą być świetną formą reklamy. Są stosunkowo tanie, pozwalają wyróżnić naszą firmę, tworzą świetny klimat we wnętrzu i mogą być dopasowane stuprocentowo do potrzeb danego klienta. Przede wszystkim przyciągają one uwagę swoim wyglądem. Ich główną rolą jest sprawianie, aby dana firma była po prostu widoczna – zarówno z bliska, jak i daleka. Litery przestrzenne mogą przybierać dowolne kształty, ogranicza nas w zasadzie jedynie wyobraźnia.

Litery 3D – zalety

Litery 3D należą do podstawowych zewnętrznych elementów reklamowych. Ich popularność jest naprawdę spora i z każdym rokiem rośnie zainteresowanie tą formą reklamy. Litery te można dostrzec w naprawdę wielu miejscach. Nie tylko urozmaicają wygląd rozmaitych budynków, ale także stanowią zaproszenie do odwiedzania lokali, firm. Wyróżniają się ciekawymi barwami na tle budynków. Można powiedzieć, że na stałe wpisały się w krajobraz miast.

Plusem liter 3D jest także ich trwałość. Do ich produkcji wykorzystuje się solidne materiały i środki, dlatego zachowują one swój pierwotny wygląd przez długi czas. To typ reklamy wysoce odporny na warunki zewnętrzne. Ze względu na to, że litery przestrzenne montuje się na zewnątrz budynków, są poddawane różnego rodzaju warunkom atmosferycznym. Ich trwałość to niezbędna cecha. Atutem jest także fakt, że możemy je dowolnie podświetlać, uzyskiwać różnorodne kształty czy zdobienia. Dzięki temu każdy może stworzyć unikatową kompozycję dopasowaną do potrzeb.

Minusy liter 3D

Trudno jest znaleźć wady tej formy reklamy. Dla niektórych może być to cena. Trzeba także pamiętać, by korzystać z usług jedynie sprawdzonych producentów. W przeciwnym razie litery mogą nie spełnić naszych oczekiwań, a my nastawimy się negatywnie do tej formy.

Jak wybrać wykonawcę liter reklamowych?

Jeśli chcemy mieć gwarancję, że litery będą trwałe, estetyczne i skuteczne, musimy wybrać odpowiedniego wykonawcę. Litery najczęściej wykonuje się z PCV, aluminium, plexi czy styroduru. Na samym wstępie warto dopytać o technologię wykonywania liter, stosowane materiały czy możliwość wykonania indywidualnego projektu. Wszystkie te cechy składają się na nasze końcowe zadowolenie.

Leave A Reply

Navigate