Leisure luxe, czyli trochę luzu

Leisure luxe to zupełnie nowy trend, który jest odpowiedzią na codzienne potrzeby. Dotychczas projektanci lansowali dość formalne zestawy, które świetnie sprawdzały się do pracy. No dobrze, ale co w takim razie nosić “po godzinach”? Odpowiedzią jest właśnie nowy trend 2019! Na czym polega? Co powinnyśmy nosić? Podpowiadam!

Czym jest leisure luxe?

Leisure luxe to po prostu czas wolny de luxe. Sama kategoria jest bardzo pojemna. Zawiera zestawy na spacery, weekendowe wyprawy, wakacje all inclusive czy sportowe akcenty. Ważne, by zapamiętać zasadę – ubrania mają być praktyczne i szykowne jednocześnie.

Garnitur damski w nowoczesnym wydaniu

Garnitury damskie rządzą w modzie już od wielu sezonów, dlatego warto je mieć w swojej szafie. Świetnie sprawdzą się do pracy, ale – według zasad leisure luxe – także na długi weekend za miastem. 2019 rok to czas, gdy damski garnitur zyskuje zupełnie nowe oblicze. Przede wszystkim liczy się aspekt praktyczny. Wybieramy garnitury, które są wykonane z miękkich tkanin. Jeśli marynarka, to ta obszerna o lekko poszerzonym kroju. Idealnie nada się do pracy, ale także podczas spaceru czy spotkania ze znajomymi. Obecnie w trendach są także kolarki. One również świetnie współgrają z marynarkami. Jeśli cenisz sobie wygodę – to trend dla Ciebie.

Płaszcze przeciwdeszczowe

Kolejny dowód na to, że w 2019 roku moda ma być przede wszystkim praktyczna. Do stylizacji, które sprawdzą się świetnie w każdych warunkach, warto dopisać płaszcz przeciwdeszczowy. Najlepiej wybierać ten o sportowym charakterze. Jeśli zmieści się jeszcze w niewielkiej torebce – idealnie! Alternatywą dla przeciwdeszczowych płaszczy są lekkie parki. W ciepłe dni pamiętamy o okularach przeciwsłonecznych oraz kapeluszach. Na topie są nakrycia głowy z niewielkim, nieusztywnianym rondem.

Nomadic cool, czyli coś dla podróżniczek

Nomadic cool to odpowiedź na potrzeby dziewczyn, które kochają podróże. Nie da się ukryć, że wielbiciele mody potrafią przejechać tysiące kilometrów w ciągu roku, aby obejrzeć wszystkie pokazy. Nomadic cool to trend, który opiera się na założeniach, że ubrania mają być wygodne i praktyczne. Muszą w końcu zapewnić nam komfort podczas podróży. Projektanci lansują szczególnie look na cebulkę oraz nieco zapomniane… tuniki! Według prognoz to właśnie tunika będzie najbardziej pożądanym ubraniem w 2020 roku. Może warto się do niej przekonać już teraz?

Artykuł powstał we współpracy ze strony KobiecySwiat.pl

Leave A Reply

Navigate