Laminacja rzęs – na czym polega?

Rozumiemy, że Twój naturalny wygląd rzęs może nie być dla Ciebie satysfakcjonujący. Pewnie tak samo, jak większość kobiet, marzysz o tym, żeby mieć wyraziste, intensywne spojrzenie oraz oczywiście przepiękne rzęsy. Na szczęście dzisiaj jest już to jak najbardziej możliwe.

Jeżeli masz jasne rzęsy, które dodatkowo rosną w linii prostej, to powinnaś dowiedzieć się, czym jest laminacja rzęs. Ten zabieg sprawi, że Twoje rzęsy staną się nie tylko długie i idealnie rozdzielone, ale również zalotnie podkręcone. Laminacja rzęs daje naturalny i jednocześnie dostrzegalny rezultat. Jest to zabieg nieinwazyjny i całkowicie bezpieczny. Czymś trochę innym jest lifting rzęs. W tym krótkim artykule skoncentrujemy się na ich laminacji.

Czym jest lifting rzęs?

Lifting rzęs jest zabiegiem podniesienia oraz ich podkręcenia. Jest to trwały i jednocześnie bardzo naturalny wygląd. Tego rodzaju zabieg kosmetyczny polecamy przede wszystkim tym kobietom, które mają rzęsy rosnące w linii prostej. Takie rzęsy zazwyczaj są dodatkowo cienkie, co nie poprawia ich wyglądu. Gdy masz takie rzęsy, to trudno o efekt wow. Nawet jak w ruch pójdą dobry tusz do rzęs i zalotka. W takich sytuacjach warto, jest trochę wspomóc naturę, która sama w sobie nie jest przecież doskonała. Pomoże Ci w tym lifting rzęs wykonany u profesjonalnej kosmetyczki. W czasie tego zabiegu kosmetyczka najpierw dokładnie oczyszcza i zabezpiecza okolice oko. Następnie zawija rzęsy na niewielki wałeczek, wyprodukowany z silikonu. Ostatnim etapem tego zabiegu kosmetycznego jest nałożenie na rzęsy specjalistycznego preparatu, który zapewni im odpowiednie uniesienie oraz podkręcenie.

Co to jest laminacja rzęs?

Laminacja rzęs to następny etap omawianego tutaj zabiegu kosmetycznego. Standardowo wykonuje się go zaraz po liftingu. Polega on na nałożeniu na rzęsy wartościowej odżywki. W jej roli występuje najczęściej olejek keratynowy. Jest to bardzo bogaty olejek. Zawiera takie składniki jak proteiny zboża, soi oraz keratyny. W bardzo dużym stopniu poprawia on kondycję i ogólny wygląd rzęs. Ich struktura wewnętrzna również się znacząco wzmacnia. Za sprawą laminacji rzęs, stają się one dobrze nawilżone i solidnie odbudowane. To wszystko spowoduje również, że rzęsy zostaną też solidnie podkręcone. Laminacja rzęs daje efekt bardziej czarnych, pogrubionych i znacząco uniesionych rzęs. W przypadku kobiet, które z natury mają ładne rzęsy, efekty mogą być wręcz spektakularne. Rezultaty zabiegu mogą się utrzymywać od miesiąca do dwóch.

Leave A Reply

Navigate