Koronkowa bluzka w stylizacji

Koronkowa bluzka w stylizacji

Jak samopoczucie w Nowym Roku? ? ? Dla mnie 2016 był rokiem wielu zmian, o czym wspominałam w poprzednim poście. Sylwestra spędziłam w skromnym, dwuosobowym gronie, oglądając ulubione seriale, z kieliszkiem szampana w ręku. Nie mogę doczekać się noworocznych wyzwań, zmian, nadziei. Zdjęcia z dzisiejszego posta zupełnie nie kojarzą się z grudniowym popołudniem, a zostały zrobione właśnie wczoraj. Ja, tradycyjnie, z nieperfekcyjnymi włosami ?. Biały i czarny to jedno z moich ulubionych połączeń kolorystycznych, a koronkowa bluzka w stylizacji jest moim numerem jeden.
Spodnie i buty kupiłam ostatnio na wyprzedaży w New Looku. Trudno jest kupić idealnie dopasowane spodnie mając niecałe 160 cm wzrostu, więc mile zaskoczyła mnie ta sieciówka. Buty kupiłam za 60 zł, a są mega wygodne i uniwersalne. Płaszcz mogliście zobaczyć już wcześniej – pochodzi z h&m, ale kupiłam go na vinted. Bluzka ma prawie 2 lata, a upolowałam ją na allegro za grosze.

Pochwalcie się Waszymi noworocznymi postanowieniami – trzymam kciuki za ich spełnienie?

koronkowa bluzka w stylizacji koronkowa bluzka w stylizacji koronkowa bluzka w stylizacji koronkowa bluzka w stylizacji koronkowa bluzka w stylizacji koronkowa bluzka w stylizacji koronkowa bluzka w stylizacji koronkowa bluzka w stylizacji koronkowa bluzka w stylizacji koronkowa bluzka w stylizacji koronkowa bluzka w stylizacji koronkowa bluzka w stylizacji
no name blouse/new look disco pants/new look shoes/reserved bag/necklace gift/h&m coat

3 komentarze

  1. Pingback: Sweter oversize - czarny total look | JeillieBean

Leave A Reply

Navigate