Koronkowa bluzka w stylizacji | Wiosenny outfit

Hej ?. Mam nadzieję, że wykorzystaliście w pełni ostatni weekend. Pogoda była przepiękna, więc razem z chłopakiem wybrałam się do Józefowa. Uwielbiamy odkrywać nowe miejsca, z dala od miejskiego hałasu i tłumów ludzi. Znaleźliśmy miejsce nad rzeką, gdzie zrobiliśmy zdjęcia. Jeżeli lubicie spacery wśród drzew, śpiewu ptaków, niezatłoczonymi ścieżkami, polecam Wam ul. Turystyczną w Józefowie. My z pewnością tam wrócimy i to nie raz.

Dwa dni temu obchodziłam 24. urodziny. Niestety, poniedziałki to nie są dobre dni na imprezowanie, bo i bez tego ciężko jest dotrwać do weekendu, dlatego mam nadzieję, że w sobotę uda mi się po prostu odpocząć i spokojnie wznieść toast. Jeżeli znacie jakieś ciekawe miejsca niedaleko Warszawy (mam na myśli te mniej znane ciekawe miejsca), dajcie znać, z przyjemnością je zobaczę.

Koronkowa bluzka stylizacja

Co do stylizacji, główną rolę odgrywa w niej koronkowa bluzka, którą już niejednokrotnie Wam pokazywałam. Ostatnio w typowo jesiennym zestawie, tym razem w wiosennej odsłonie. Nie ukrywam, że jest jedną z moich ulubionych i czuję się w niej bardzo dobrze. Świetnie sprawdza się też w eleganckich stylizacjach. Do koronkowej bluzki dobrałam ulubione obcisłe jeansy i espadryle – idealne na spacery w upalne dni ☀. koronkowa bluzka stylizacja koronkowa bluzka stylizacja koronkowa bluzka stylizacja koronkowa bluzka stylizacja koronkowa bluzka stylizacja koronkowa bluzka stylizacja koronkowa bluzka stylizacja koronkowa bluzka stylizacja koronkowa bluzka stylizacja koronkowa bluzka stylizacja koronkowa bluzka stylizacja koronkowa bluzka stylizacja
bluzka no name/spodnie topshop/buty no name/okulary, naszyjnik aliexpress/zegarek tous

Nie wiem, jak Wy, ale ja już w stu procentach czuję wiosnę ?.

6 komentarzy

    • jeilliebean Reply

      Tomasz próbuje Cię godnie zastąpić 😉

Leave A Reply

Navigate