Komfortowe pantofle filcowe

Wiadome jest, że kapcie, w których chodzimy po domu muszą być wygodne. W końcu w naszych czterech kątach spędzamy znaczną część dnia, więc warto zapewnić sobie komfortowe pantofle filcowe. Na rynku pojawił się zupełnie nowy produkt od firmy Tatrico, który zapewnia ogromną wygodę, jest ciepły, a jednocześnie stylowy. Do wyboru jest kilka modeli tego innowacyjnego obuwia.

Komfortowe pantofle filcowe

Komfortowe pantofle filcowePantofle filcowe to doskonała alternatywa dla klasycznych kapci. Oprócz tego, że są wykonane z wysokiej jakości materiałów, są solidne i stylowe. Pantofle mogą być ozdobione kwiatami lub haftami wyszywanymi na indywidualne zamówienie, dzięki czemu mamy unikatowe obuwie domowe.

To, co wyróżnia pantofle, to ponadczasowe wzornictwo połączone z ogromną funkcjonalnością. Spodobają się zarówno wielbicielom minimalizmu, jak i barwnych dodatków. Na uwagę zasługuje również kształt – z zapiętkiem. Został on specjalnie zaprojektowany tak, by mieć odpowiednią wysokość i twardość. Stopa jest odpowiednio ustabilizowana przez cały czas, co przekłada się na wysoki komfort noszenia.

Komfortowe pantofle filcowePantofle wyposażone są w gumową antypoślizgową podeszwę, która działa amortyzacyjnie. Co ciekawe, buty nadają się do noszenia zarówno zimą, jak i latem. Filc, który został użyty do ich wykonania, zapewnia odpowiednią temperaturę stopy niezależnie od warunków atmosferycznych.

Zalety kapci filcowych

Dlaczego warto zdecydować się na kapcie filcowe do chodzenia po domu? Przede wszystkim są wygodne, miękkie i nie powodują hałasu podczas chodzenia. Plusem jest także fakt, że nie niszczą wykładziny podłogowej. Filc to materiał znany od wieków, a wykonane z nich pantofle są niezwykle delikatne.

Filcowe pantofle są odpowiednie dla całej rodziny. Są na tyle uniwersalne, że pasują do sukienki, spodni czy ubranek dziecięcych. Ponadczasowe wzornictwo sprawia, że szybko znajdują swoich wielbicieli. Dopasowują się do kształtu stopy i zapewniają skórze oddychanie.

Pantofle z filcu na prezent

Komfortowe pantofle filcoweChcąc podarować komuś wyjątkowy produkt, który będzie cieszył właściciela stylowym wyglądem i praktycznym zastosowaniem, warto zdecydować się na pantofle filcowe. To obuwie domowe skrojone na miarę dzisiejszych potrzeb i wymagań.

Każdy z nas zasługuje na wyjątkowy komfort, dlatego warto zadbać o swoje stopy, decydując się na obuwie domowe naprawdę wysokiej jakości. Dzięki specjalnie zaprojektowanym kapciom mamy zapewnione odpowiednie wyprofilowanie. Szczególnie dobrze sprawdzą się w przypadku osób, które pracują w domu, sporo chodzą lub stoją w ciągu dnia.

Na stronie tatrico.com można znaleźć różne wzory do wyboru!

 

Leave A Reply

Navigate