Kobiece tatuaże – Martyna Wojciechowska

Kobiece tatuaże – Martyna Wojciechowska to kolejna inspirująca kobieta z tatuażami. Poprzednio pisałam Wam o tatuażach Mai Sablewskiej. Podobnie jak Maja, Martyna posiada kobiece tatuaże z ukrytym przesłaniem. Wojciechowska ma sporo tatuaży. Najbardziej rozpoznawalnymi są jej skrzydła na przedramionach. Jakimi jeszcze wzorami może pochwalić się Martyna Wojciechowska?

Kobiece tatuaże – Martyna Wojciechowska

kobiece tatuaże - martyna wojciechowska
Pinterest

Jednym z tatuaży Martyny jest napis na lewej ręce – “nawet najdłuższa podróż zaczyna się od małego kroku” wytatuowany w języku angielskim. Tatuaż ten przypomina Martynie o tym, że niezależnie w jakim miejscu się znajduje, co chce zrobić, najważniejsze jest postawienie pierwszego kroku. Skrzydła na przedramionach to największe z tatuaży Martyny. Skąd pomysł na nie? Gdy poszła do swojego tatuażysty, powiedziała, że chce wytatuować sobie małe skrzydło z napisem “freedom”. Tatuażysta zaśmiał się i powiedział, że takie tatuaże można wyciąć z gazety. Naszkicował jej flamastrem duże skrzydło, co bardzo spodobało się Wojciechowskiej. Powiedziała wtedy: “robimy”! Chciała mieć komplet, więc zrobiła dwa.

Tatuaż – współrzędne geograficzne

Na lewej ręce Martyna posiada koordynaty. Pierwszy z nich to miejsce urodzenia Martyny Wojciechowskiej, kolejny to meta Rajdu Dakar, gdy Martyna zrozumiała, że niemożliwe nie istnieje. Trzecia długość i szerokość geograficzna to szczyt na Antarktydzie, gdzie gwiazda poczuła, że narodziła się na nowo. Inne miejsce to miejsce urodzenia jej córki. Ostatnie współrzędne są lokalizacją siedziby National Geographic.

Wzory tatuaży Wojciechowskiej

kobiece tatuaże - martyna wojciechowska
Pinterest

Na ręce Martyny znajduje się również napis “commitment”. Dla niej oznacza on zobowiązanie, obietnicę daną samemu sobie. Przypomina on Wojciechowskiej o tym, że, gdy obieca sobie, że coś zrobi, to to zrobi. Pierwszy tatuaż Martyna zrobiła grubo po trzydziestce. Chciała mieć pewność, że to, co zrobi, w stu procentach odzwierciedla jej myśli. Wszystkie jej tatuaże niosą za sobą myśl, żaden nie jest przypadkowy. Przypominają jej o ważnych wydarzeniach, bliskich, dodają otuchy. Powstają w wyniku osiągnięć, ważnych doświadczeń. Martyna Wojciechowska ozdabia swoje ciało w przemyślany sposób. Trzeba przyznać, że tatuaże idealnie do niej pasują.

 

Leave A Reply

Navigate