Jesienna garderoba w stylu streetwear

Moda streetwear od wielu lat prężnie rozwija się na naszym podwórku, a rodzime marki oferują oryginalne i jakościowe produkty. Szykując się na jesienną szarugę, warto też zadbać o swoją garderobę. Ważne jest nie tylko oryginalne wzornictwo, ale także użyteczność podczas niepogody. Najczęstszym wyborem w tym wypadku będą bluzy, dlatego warto się zastanowić jak wybrać najlepszą?

Na dobrą, jesienną bluzę składa się kilka elementów: poza oryginalnym stylem powinna być lekko ocieplana od środka, a także warto wybierać od razu modele z kapturem. W swojej garderobie warto mieć zarówno bluzy z zamkiem, jak i te zakładane przez głowę. Dzięki temu z łatwością można skomponować stylizację w zależności od okazji. Natomiast szukając dobrego streetwearowego modelu, należy skupić się na kilku ważnych elementach. Przede wszystkim powinno zwrócić się szczególną uwagę na oryginalność modelu. Możemy wybierać zarówno te bardziej klasyczne modele, które w połączeniu z ciekawymi dodatkami stworzą dobrą stylizację, ale warto również sięgać po te bardziej odważne modele, z nieszablonowymi połączeniami kolorystycznymi.

Jakie bluzy od polskich marek?

Nie od dziś wiadomo, że warto wspierać naszą rodzimą produkcję odzieży. Takie produkty często oferują jakość na o wiele wyższym poziomie, niż to co możemy dostać w sklepach sieciowych. Taki produkt to inwestycja, która posłuży nam przez wiele lat, a nadruk nie spierze się po kilkunastu praniach. Rodzimych produktów w stylus streetwear, najlepiej jest szukać w sklepach internetowych, to one oferują zwykle największy wybór oraz atrakcyjne ceny.

Warto zwrócić uwagę na takie marki jak Prosto Wear. Bluzy Prosto to cała masa oryginalnych wzorów oraz zestawień kolorystycznych. Marka z każdą nową kolekcją przedstawia całą gamę ciekawych produktów i każdy znajdzie tu coś dla siebie. Od abstrakcyjnych połączeń kolorystycznych, po klasyczne i ponadczasowe wzory. Zadowoleni będą zarówno fani odzieży z dużą logówką, jak i entuzjaści minimalistycznych modeli bluz.

Bluzy Prosto znajdziemy przede wszystkim właśnie w sklepach internetowych z odzieżą w stylu streetwear. Do kolejnych interesujących marek z naszego podwórka należą między innymi: Lucky Dice, Diamante Wear, Kartel czy Elade. To tylko kilka przykładów, ponieważ w internecie znajdziemy dużo więcej równie dobrych propozycji. Wybór jest naprawdę duży, a przy wyborze marki warto kierować się przede wszystkim jakością produktów.

Zagraniczne propozycje

Zagranicą rynek streetwearowy jest jeszcze bardziej wypełniony niż w naszym kraju. Warto jednak znać kilka klasyków, których bluzy możemy posiadać w swojej jesiennej garderobie. Należą do nich przede wszystkim marki takie jak: Champion, Fila, Ellesse, Kappa a także Hype. Zagraniczne marki są zdecydowanie bardziej popularne, jednak czasem trudno przy ich wyborze zachować oryginalność. Warto, więc poświęcić tu trochę więcej czasu na poszukiwania i wybrać te bardziej unikatowe modele.

Leave A Reply

Navigate