Jak wybrać zaproszenia na 18 urodziny?

Szalona impreza ze znajomymi, a może oficjalny rodzinny obiad w restauracji? Niezależnie od tego, na co zdecyduje się solenizant, osiemnaste urodziny to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu. Wymaga ono zatem odpowiedniej oprawy.

Wyjątkowe zaproszenia na osiemnastkę podkreślą wagę uroczystości. Jednocześnie stanowią piękną pamiątkę na przyszłość.

Jakie informacje powinny znaleźć się na zaproszeniu?

Najważniejsze oczywiście są: data wydarzenia i okazja, z jakiej organizowana jest impreza. Poinformujmy gości także o godzinie rozpoczęcia. Jeśli chcemy sprecyzować, z jakich prezentów ucieszy się solenizant, zróbmy to w formie grzecznej prośby lub humorystycznego wierszyka – w ten sposób unikniemy wrażenia roszczeniowości.

Oficjalne uroczystości wymagają dobrego przygotowania. To oznacza, że często musimy dokładnie zaplanować, ile przygotować miejsc siedzących i porcji jedzenia. Z tego względu warto zawrzeć w zaproszeniu prośbę o potwierdzeniu przybycia. Nie zapomnijmy podać danych kontaktowych osoby organizującej przyjęcie i daty, do kiedy goście mogą zgłosić swoją obecność. Możemy również wspomnieć o dress codzie, jeśli jest to istotne.

Czym się kierować przy wyborze zaproszenia na 18 urodziny?

Zaproszenie powinno odzwierciedlać charakter przyjęcia. Oficjalna uroczystość rodzinna nie obędzie się bez eleganckiego, minimalistycznego stylu. Zaproszenia na 18 urodziny ze złoceniami, drukowane na wysokiej jakości papierze, zachwycą gości i podkreślą charakter wydarzenia. Swobodna impreza pozwala na większą dowolność i zabawę stylem. Kolorowe aplikacje i tłoczenia lepiej zgrają się z klimatem przyjęcia. 

Nie zapominajmy także o charakterze solenizanta – to również odgrywa ważną rolę. Wrażliwym osobom spodobają się kwiatowe wzory lub efemeryczne motywy, podczas gdy przebojowym bardziej przypadną do gustu mocne akcenty i bogate złocenia. Nie zapominajmy także o osobistych preferencjach: to solenizant powinien mieć ostatnie słowo przy wyborze właściwego stylu. Na szczęście dzisiejsza technologia umożliwia nam przygotowanie całkowicie personalizowanych zaproszeń, dzięki czemu pogodzimy wszystkie te wymagania.

Istotną kwestią jest także wybór rodzaju papieru, na którym nadrukujemy wszystkie informacje. Może on wpływać na trwałość druku oraz dokładne odwzorowanie kolorów. Skontaktuj się ze specjalistą, by upewnić się, że papier spełni nasze oczekiwania. Od tego zależy efekt końcowy. Jeśli wybierzemy gotowe rozwiązanie z możliwością personalizacji danych, unikniemy tego problemu.

Kartkownia – producent oryginalnej papeterii okolicznościowej

W skład naszej oferty wchodzi produkcja zaproszeń na 18 urodziny. Prowadzimy także sprzedaż takich produktów, jak papeteria weselna i ślubna, winietki i zawieszki, plany sali weselnych. Po konsultacji z klientem jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać piękne zaproszenia, dzięki którym zapowiedziane zostanie to wspaniałe wydarzenie. Na każdym etapie jesteśmy otwarci na dialog. Dbamy o stuprocentową satysfakcję ze współpracy. Zagwarantujemy, że zaproszenia na 18 urodziny spełnią Państwa oczekiwania.

Leave A Reply

Navigate