Jak powstrzymać wypadanie włosów?

Wiele osób zastanawia się nad tym, jak powstrzymać wypadanie włosów. Przez ostatni miesiąc testowałam produkt o nazwie TRYCHOXIN. Być może kilku czytelników wie o tym, że za kilka miesięcy wychodzę za mąż. Przystąpiłam zatem do działania, by w dniu ślubu mieć piękne, lśniące, gęste włosy. Zależało mi także na tym, by przyspieszyć ich wzrost, ponieważ w listopadzie ścięłam je nieco poniżej linii ramion ze względu na to, że były zniszczone. Jakie udało mi się uzyskać efekty?

Czym jest TRYCHOXIN?

Trychoxin to kompleksowa miesięczna kuracja, która została stworzona po to, aby zatrzymać wypadanie włosów. Receptura została opracowana przez specjalistów, a sam produkt jest bardzo bezpieczny i łatwy w aplikacji. Na zestaw składają się ampułki oraz szampon.

Zanim przejdziemy do rezultatów, przyjrzymy się bliżej temu, co oferuje producent:

  • 90% badanych zaobserwowało wzrost nowych włosów po 3 miesięcznej kuracji,
  • 75% badanych zauważyło zmniejszenie wypadania włosów po miesięcznej kuracji.

Trzy fazy działania na włosy

Trychoxin to kuracja, która działa wielowymiarowo:

I faza – zapobieganie nadmiernemu wypadaniu włosów. W składzie produktu znajduje się kwas oleanowy, który zmniejsza produkcję dihydrotestosteronu – DHT poprzez hamowanie 5-alfa-reduktazy. To właśnie DHT jest główną przyczyną wypadania włosów.

II faza – wspomaganie włosów do odrostu. Jeśli włosy przestaną nadmiernie wypadać, nadal ich kondycja nie jest odpowiednia. W drugiej fazie następuje pobudzenie włosów do odrostu. Mieszki włosowe stają się odżywione i doletnione. Zaobserwujemy także tworzenie się baby hair.

III faza – wzmocnienie zakotwiczenia włosów – by kuracja nie była krótkotrwała, konieczne jest odpowiednie wzmocnienie włosów. Zakorzenienie staje się silne i zapewnia stabilne utrzymanie włosów.

Jak powstrzymać wypadanie włosów

Jak stosować TRYCHOXIN?

Szampon stosowałam ok. 3 razy w tygodniu (myję włosy codziennie) na zmianę z moim standardowym szamponem. Ampułki mają wygodny aplikator. Samo opakowanie podzielone jest na tygodnie, dlatego wiemy, kiedy mamy zastosować ampułkę, a kiedy robimy przerwę. Jedna ampułka wystarcza na dwa razy i jest podzielona w taki sposób, że wiemy, ile mamy jej zużyć danego dnia.

Połową zawartości ampułki spryskujemy dokładnie skórę głowy. Ja dzieliłam sobie włosy na wygodne pasma, by mieć pewność, że całość została spryskana równomiernie. Produkt wmasowujemy w skórę głowy przez ok. 1-2 minuty. Nie spłukujemy.

Jak powstrzymać wypadanie włosów

Możecie wziąć ze mnie przykład i stosować produkt na noc. Ja myłam włosy ok. 3 godziny przed pójściem spać, gdy już były tylko lekko wilgotne, stosowałam TRYCHOXIN.

Preparat stosujemy w cyklach tygodniowych – 6 dni aplikacji, 1 dzień przerwy. Dziennie stosujemy tylko jedną aplikację. Opakowanie zawiera 24 aplikacje. Konieczna jest regularność i stosowanie produktu przez minimum 4 tygodnie. Jeśli szukamy odpowiedzi na pytanie, jak powstrzymać wypadanie włosów – Trychoxin będzie świetnym wyborem. Kurację możemy powtarzać i jest ona stuprocentowo bezpieczna.

Trychoxin – zalety i wady produktu

Najważniejszą zaletą produktu jest to, że faktycznie działa. Zauważyłam zmniejszone wypadanie włosów. Czasem po czesaniu wypadały mi całe garści włosów – teraz jest ich zaledwie kilka, czyli w normie. Włosy stają się widocznie grubsze i silniejsze. Sam produkt nie obciąża ich w żaden sposób. Ogromnym ułatwieniem jest także to, że Trychoxin możemy stosować zarówno na dzień, jak i na noc (na mokre lub suche włosy). Włosy nie są tłuste, wyglądają na świeże, więc nie musimy się obawiać, że jakkolwiek negatywnie wpłynie na nie preparat. Dodatkowymi plusami są: bardzo przyjemny zapach, miękkość i elastyczność włosów, połysk.

Nie jest jednak tak, że produkt jest pozbawiony wad, choć dla mnie są to drobnostki. Możemy czuć mrowienie skóry głowy lub uczucie ciepła po aplikacji – jest to reakcja prawidłowa, która świadczy o pobudzenia krążenia, jednak dla kogoś może nie być to zbyt przyjemne. Minusem jest także to, że aplikator czasem się zacina, więc nie mamy lekkiej mgiełki, a strumień. Wystarczy wtedy kilkakrotnie mocniej go przycisnąć, by działał prawidłowo.

Cena to ok. 119 złotych za pełną kurację. Jak na produkt, który faktycznie działa – bez wątpienia warto.

Trychoxin efekty

Żeby nie być gołosłowną, załączam Wam dwa zdjęcia – moim zdaniem różnica jest kolosalna. Pierwsze zdjęcie pochodzi z 20 listopada i zostało zrobione u fryzjera, więc włosy są wygładzone. Drugie zdjęcie zostało zrobione po zakończeniu kuracji Trychoxinem, czyli kilka dni temu. Zwróćcie uwagę na długość!

Jak powstrzymać wypadanie włosów?

Produkt możecie kupić na stronie http://trychoxin.pl/ a po więcej informacji zapraszam na Facebooka https://www.facebook.com/Trychoxin-Trychoxin-398671400598191/

Leave A Reply

Navigate