Inspirująca kobieta – Hannah Pixie Snowdon

Hannah Pixie Snowdon to utalentowana tatuażystka mieszkająca w Sheffield. Jest właścicielką studia Black Stabbath Tattoo. Ma zaledwie 24 lata, a już zdążyła zyskać sławę i uznanie w branży. Wyróżnia się nie tylko oryginalnym stylem, wyczuciem mody, ale także chęcią niesienia pomocy i działalnością charytatywną. Dała się poznać szerszemu gronu odbiorców także dzięki (byłemu już) małżeństwu z wokalistą Bring Me The Horizon – Oliverem Sykesem. Choć jej związek się zakończył, Hannah Pixie pokazała, że jest silną kobietą, a także niezależną kobietą. Pracuje nie tylko stacjonarnie, ale podróżuje po całym świecie, gdzie tatuuje jako gość specjalny. Sama posiada większość ciała pokrytą tatuażami – w tym także twarz oraz wnętrze dłoni. Całość jest niezwykle przemyślana, utrzymana w klimacie dotwork.

Hannah Pixie Snowdon

Tatuatorka z dobrym sercem

hannah pixie snowdonHannah Pixie Snowdon wyróżnia się nie tylko ogromnym talentem do tatuowania. Swoją przygodę z nim zaczęła w wieku 17 lat. Często na swoim Instagramie dzieli się projektami, rysunkami. Nierzadko są to mandale. Artystka czerpie inspiracje m.in. z buddyzmu. Wykazuje się również niemałą wiedzą z zakresu historii tatuażu, który jest jej ogromną pasją. Snowdon jest weganką i udziela się w walkach o prawa zwierząt. Podróżując po całym świecie, uświadamia swoim obserwatorom jak ważne jest dbanie o siebie, zdrowe jedzenie i życie w zgodzie z naturą. Posiada także swój własny sklep, który jest zarazem działalnością promującą czerpanie z życia jak najwięcej – Shakthi Om. Organizacja ta została założona przez Hannę Pixie Snowdon i tatuatora Guy Le Tattooera. Wcześniej, pod marką Black Stabbath Tattoo, Hannah wydawała zeszyty, obrazy, plakaty, z których dochód przeznaczała na cele charytatywne.

Roots of Love

hannah pixie snowdonMarka Love Shakthi Om, którą promuje hasło “Roots of Love” ma pójść w ślady studia. To nie tylko marka, pod którą będą sprzedawane ubrania, dodatki, ale także sklep, z którego zyski mają pomagać innym. Ze względu na liczne podróże, Hannah Pixie Snowdon czerpie inspiracje z całego świata. Jak sama podkreśla, chce dać ludziom cząstkę tętniącego życiem świata. Spotkała na swojej drodze tysiące życzliwych ludzi, a ich historie były inspiracją do powstania Shakthi Om. Rzeczy, które będzie można kupić są ograniczone ilościowo oraz w jak największym stopniu (bądź w całości) wykonane ręcznie – ubrania, obrazy, biżuteria. Hannah Snowdon wierzy w karmę, przepływ energii, chce dzielić się z ludźmi dobrymi emocjami, miłością i pasją. Życie bez strachu to jej cel. Wierzy, że krzywdzenie ludzi sprawia, że jesteśmy krzywdzeni, dlatego tak ważne jest życie w zgodzie z własnym sumieniem, postępowanie w zgodzie z samym sobą. W wolnych chwilach uprawia jogę i medytuje.

Hannah Pixie i moda

hannah pixie snowdonHannah Snowdon wyróżnia się nietuzinkowym stylem. Umie podkreślić zalety swojej filigranowej figury. Mimo tego, że ma zaledwie 155 cm wzrostu, idealnie dopasowuje ubrania do swojej sylwetki i jest bardzo kobieca. Ma na swoim koncie także kolekcję biżuterii, którą stworzyła wraz z marką RoseGal. W kolekcji znalazły się m.in. kolczyki, ozdoby do nosa, łańcuszki, pierścionki. Wszystko utrzymane w niezwykle eleganckim, minimalistycznym stylu. Hannah była także modelką prezentującą ubrania marki Drop Dead, wystąpiła w kilku filmach promujących tę markę. Ma na swoim koncie także utwór muzyczny – Deathbeds – który wykonuje wraz ze swoim byłym mężem, Oliverem Sykesem.

Leave A Reply

Navigate