Hity kosmetyczne na lato 2017 – twarz i włosy

Hej 😋. Jako, że nie mogę doczekać się urlopu i w ostatnim czasie zgromadziłam sporo nowości kosmetycznych, które okazały się moimi letnimi niezbędnikami, postanowiłam się nimi z Wami podzielić. Już za równy tydzień wyjeżdżam na krótkie – ale wyczekane i upragnione – wakacje i na pewno zabiorę ze sobą te hity kosmetyczne na lato.

O’Herbal, Maska do włosów kręconych i niezdyscyplinowanych
maska o herbal do włosów kręconych opinie

Bardzo rzadko widać to na blogu, ale moje włosy naturalnie się kręcą. Najczęściej po umyciu od razu je rozczesuję, to samo robię rano po ich wyschnięciu. Gdy mam skręcone włosy, naprawdę trudno mi je ogarnąć, dlatego je prostuję lub związuję je na noc, by nie mieć loków. Niestety, minusem jest wtedy “siano” na końcach, które po prostu źle wygląda. Plusy: maska pomogła mi je nawilżyć, uniknąć efektu puszenia, włosy łatwo się rozczesują i nie są matowe. Minusem jest alkohol w składzie. Dostępnych jest wiele wersji maski, dlatego warto ją wypróbować. Zwłaszcza po wakacyjnym słońcu.

Cena: ok. 20 zł/500 ml

Czarna maska – rose mask

czarna maska opinieSłynna czarna maska, w której i ja się zakochałam. Ma mnóstwo zalet – cena, dokładnie oczyszcza, usuwa nawet najmniejsze włoski z twarzy, łatwo się ją zdejmuje. Minusem jest lekki ból przy jej ściąganiu. Dla mnie do przeżycia, ale moja koleżanka ogromnie cierpiała 😄.

Cena: 1 zł/sztuka

Bielenda carbo detox krem

bielenda carbo detox krem

Dla mojej mieszanej cery jest idealny. Używam go na dzień i na noc. Bardzo fajnie matuje, pięknie pachnie, łatwo się rozprowadza i nie brudzi. Redukuje poziom sebum i oczyszcza skórę. Praktycznie nie znajduję w nim minusów i na pewno do niego wrócę.

Cena: ok.20 zł/50 ml

Szampon Babci Agafii

szampon babci agafii

O szamponach z tej serii słyszałam wiele dobrego i po przetestowaniu wiem, że opinie są w 100% uzasadnione. Szampon, który wybrałam, zapobiega przesuszeniu włosów, łamliwości. Bardzo dobrze oczyszcza, ma naturalny skład, dobrze się pieni, natychmiastowo poprawia wygląd włosów i pięknie pachnie. Wad brak.

Cena: ok. 10 zł/550 ml

Gliss kur fluid na końcówki

gliss kur fluid na końcówki

Jeśli chodzi o hity kosmetyczne na lato, to moje niedawne odkrycie. Dzięki niemu, końcówki stają się wygładzone, zastąpił mi olejki. Można go używać zarówno na wilgotne, jak i suche włosy. Niezastąpiony przed porannym wyjściem, gdy włosy są niezdyscyplinowane. Bardzo wydajny.

Cena: ok. 20 zł/50 ml

Hity kosmetyczne na lato – Australian Gold

hity kosmetyczne na lato australian gold

Najlepsze zostawiłam na koniec – Australian Gold. To jedno z moich największych odkryć, którym jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Przyśpiesza opalanie – użyłam go zaledwie dwa razy i przebywałam w sumie 2 godziny na słońcu (i to nie w godzinach “szczytu”), a mogę się cieszyć ładną, brązową opalenizną. Szczególnie zależało mi na opaleniu nóg, które w przeciwieństwie do całej reszty, opalają mi się bardzo powoli. Polecam w stu procentach! Cena może nieco odstraszać, ale Australian Gold jest bardzo wydajny, więc z pewnością wystarczy Wam na długo.

Cena: ok. 70 zł/ 237 ml

A Wy co dopisalibyście do listy? Udanej drugiej połowy wakacji 🎉

australian gold

Leave A Reply

Navigate