Full print – moda, który lubi wracać

Nie lubisz schematów i starasz się je przełamywać najczęściej jak to możliwe? Szukasz doskonałego sposobu, by wyrazić siebie i swój indywidualny styl? W takim razie musisz na pewno znać technologię, która pozwala na zadrukowanie całej powierzchni odzieży. Jest to bardzo często powracający do łask full print. 

Jak odbywa się produkcja tego typu asortymentu i czy jest to wytrzymała technologia? Jak wyglądają ceny takich realizacji i czy warto stosować full print w swoich planach marketingowych? Spieszymy z odpowiedziami na pytania, które cały czas pojawiają się w grupach dyskusyjnych i na forach internetowych. Mamy nadzieję, że dzięki temu ułatwimy większości osób podjęcie ostatecznej decyzji. 

Full print, czyli technologia znana i lubiana

Chcesz zaskoczyć swoich klientów odważnymi propozycjami? Może masz coś eleganckiego i nieszablonowego do przygotowania? W obydwu przypadkach full print sprawdzi się perfekcyjnie. Dzięki możliwości całościowego nadruku, w pewnym sensie ograniczenia przestają istnieć, dlatego należy wykorzystać je do granic możliwości. Sprawdź jednak, czy ktoś Cię wcześniej nie uprzedził. W końcu jest to bardzo popularna metoda zadruku, stosowana dosłownie przez prawie wszystkich producentów odzieży. 

Ceny i zastosowanie

Full print jest naprawdę atrakcyjną propozycją, lecz posiada jedną istotną wadę. Jest stosunkowo droga technologią produkcji, co również przełoży się na cenę finalnego produktu. Oczywiście ogromna znaczenie ma również produkowany nakład i jakość samego materiału oraz tuszu, lecz pamiętaj, że zawsze należy korzystać jedynie ze sprawdzonych firm, które są w stanie zagwarantować Ci najwyższą jakość swoich wyrobów. Jak obniżyć cenę? Biorąc pod uwagę, że full print stosowany jest do odzieży przygotowanej do sprzedaży, staraj się maksymalizować nakład. Im będzie on większy, tym niższa będzie ogólna cena za realizację zamówienia. 

Jak znaleźć firmę, która zagwarantuje satysfakcjonujące rezultaty?

Dzięki technologii, którą dysponujemy, to wcale nie jest skomplikowane. Wystarczy skorzystać z dostępu do sieci i współpracy na odległość, ponieważ wymieniając się błyskawiczną korespondencją mailową, jesteśmy w stanie załatwić wszystko. Oczywiście jeśli macie poważne plany dotyczące produkcji odzieży z wykorzystaniem full print, warto skontaktować się bezpośrednio ze szwalnią i ustalić ewentualny termin spotkania w celu konsultacji. Doświadczony projektant dosłownie poprowadzi Cię przez każdy etap, co z pewnością zaowocuje doskonałym efektem końcowym. 

Leave A Reply

Navigate