Fryzury na lato: wykonasz je sama!

Właścicielki długich włosów latem szukają sprawdzonych fryzur, które nie tylko będą komfortowe, ale także zapewnią stylowy wygląd. Fryzury na lato 2020 różnią się od tych, które wybieramy podczas chłodniejszych miesięcy. Przedstawiam modne, proste upięcia, które wykonasz sama w zaledwie kilka minut.

Najmodniejsze fryzury na lato 2020

Długie włosy – choć wyglądają pięknie i dodają kobiecości – podczas upalnych dni mogą być prawdziwym problemem. To dlatego warto wiedzieć, jakie fryzury na lato są obecnie modne, aby w kilka chwil wykonać stylowe, wygodne upięcie. Letnie fryzury to przede wszystkim różnego rodzaju koki, które podnoszą kosmyki włosów ponad szyję, gwarantując komfort. Włosy przyklejające się do mokrej twarzy nie będą już problemem. Zminimalizujesz także problem z przetłuszczaniem kosmyków. Co istotne, letnie fryzury wykonasz bez pomocy fryzjera i to w kilka minut!

Alex Gaboury YT

Letnie fryzury 2020: kucyki

Latem idealnie sprawdzają się różnego rodzaju kucyki. Ich wykonanie nie wymaga wielkich umiejętności. Kucyk wykona się w kilka minut. Można zdecydować się na upięcie tuż nad karkiem, jak i znacznie wyżej. Wysokie kucyki idealnie sprawdzają się podczas letnich dni. Wybierz ciekawą gumkę, niesforne kosmyki podepnij wsuwkami, wygładź dokładnie włosy i spryskaj je lakierem. Istnieje wiele ciekawych modyfikacji tej prostej fryzury, dzięki czemu wydaje się ona jeszcze ciekawsza. Możesz dodatkowo dopasować modne spinki czy opaski. Poniżej kilka inspiracji.

Kobiece sploty – warkocze na lato

Latem ogromną popularnością cieszą się różnego rodzaju sploty. W ubiegłym sezonie prawdziwym hitem była fryzura składająca się z dwóch dobieranych warkoczy od czoła aż do samego dołu. Uczesanie tego typu nadal możemy zauważyć wśród influencerek i na polskich ulicach. Dodatkowo do warkoczy wplata się kolorowe pasma, które pozwalają wyróżnić się z tłumu. Taką fryzurę trudno jest wykonać samodzielnie, jeśli nie masz wprawy – spróbuj jednak stanąć przed lustrem i spróbować. Jeśli warkocze będą ciasne, fryzurę możesz nosić kilka dni.

Jeśli wolisz inne sploty, wypróbuj dobierane warkocze, które przechodzą w kucyki czy koki. Z warkocza możesz wykonać niewielki koczek spięty gumką lub wsuwkami. Można także zapleść jedynie górne warstwy włosów. Dolne warstwy pozostają rozpuszczone.

Stylowy kok na lato

Przeglądając fryzury na lato, można się natknąć na różnego rodzaju koki. Messy bun nadal są jak najbardziej w cenie. Wykonasz je w kilka sekund, a niesforne kosmyki wystarczy spiąć wsuwkami. To wygodna i dziewczęca fryzura. Jej modyfikacją są dwa koczki w stylu Czarodziejek z Księżyca.

Które fryzury na lato 2020 najbardziej przypadły Ci do gustu?

Leave A Reply

Navigate