Black Total Look | Elegancka czarna stylizacja

Elegancka czarna stylizacja

Hej ?. Mam nadzieję, że spędziliście udaną, SŁONECZNĄ (!) majówkę lub nadal wypoczywacie przedłużając sobie majowy weekend. Ja porządnie się wyspałam i zebrałam sporo inspiracji do motywujących wpisów dla Was, więc w najbliższym czasie możecie się spodziewać postów o charakterze lifestyle’owym – mam nadzieję, że będzie ciekawie ?. Co do dzisiejszego wpisu, chciałam Wam pokazać elegancką czarną stylizację w nieco innej formie. Przeważnie, dla bezpieczeństwa, jako czarny total look, wybieramy klasyczną małą czarną – podobnie zrobiłam w stylizacji z czarną narzutką z frędzlami. Tym razem, dla własnej wygody, wybrałam spodnie z wysokim stanem (moje ulubione) i marynarkę z baskinką, którą kupiłam w warszawskim second handzie. Genialnie modeluje sylwetkę i przemienia stylizację z klasycznej, codziennej w elegancką. Do całości dobrałam wygodne czarne koturny na platformie i obowiązkowy dodatek w słoneczne dni – okulary. Na moim Instagramie sporo osób o nie pytało, kupiłam je na aliexpress rok temu za ok. 8 zł.

Przy okazji, robiąc zdjęcia do dzisiejszego wpisu, znaleźliśmy torbę z wszystkimi dokumentami i paroma innymi drobiazgami. Szybka interwencja i poszukiwanie właściciela zguby zaowocowały znajomością z przesympatyczną Anią, którą pozdrawiam, jeśli to czyta ?.

A Wam co ciekawego przydarzyło się na majówce? Koniecznie dajcie znać!

elegancka czarna stylizacjaelegancka czarna stylizacja elegancka czarna stylizacja elegancka czarna stylizacja elegancka czarna stylizacja elegancka czarna stylizacja

elegancka czarna stylizacja

elegancka czarna stylizacjajacket second hand/missguided/pants Dorothy Perkins/shoes H&M/sunglasses aliexpress

Leave A Reply

Navigate