Ekskluzywne zegarki damskie Tissot Luxury Automatic

Tissot Luxury Watches to wyjątkowo niebanalna kolekcja damskich zegarków naręcznych. Kuszą oko subtelną gamą pastelowych stonowanych kolorów, przełamanych szlachetnymi odcieniami złota czy srebra oraz dużymi przejrzystymi tarczami, w które wpisane są jak gdyby mniejsze obręcze, tworząc w ten sposób niespotykany efekt optycznej głębi.

Ekskluzywne zegarki damskie Tissot Luxury Automatic

Tissot Luxury Watches to wyjątkowo niebanalna kolekcja damskich zegarków naręcznych. Kuszą oko subtelną gamą pastelowych stonowanych kolorów, przełamanych szlachetnymi odcieniami złota czy srebra oraz dużymi przejrzystymi tarczami, w które wpisane są jak gdyby mniejsze obręcze, tworząc w ten sposób niespotykany efekt optycznej głębi. Dzięki pieczołowitemu i kunsztownemu wykonaniu przy użyciu materiałów o najwyższej jakości, czasomierze z linii Tissot Luxury Automatic for Ladies stanowią towar niezwykle luksusowy i pożądany przez panie.

Kobiece kształty zegarków Tissot

Jednak tym, co przede wszystkim wyróżnia tę serię spośród pozostałych kobiecych zegarków jest zaawansowany mechanizm TissotaPowermatic 80. Mechaniczny automat zapewnia czasomierzom ponadprzeciętną, nawet osiemdziesięciogodzinną rezerwę chodu! Dzięki temu nie musisz się już martwić nieustanną wymianą baterii w zegarkach Tissot Luxury, a przy tym jednocześnie nowoczesny mechanizm Powermatic 80 gwarantuje maksymalną precyzję działania. Dlatego koniec ze spóźnieniami – od dzisiaj będziemy punktualne!

Czasomierze z luksusowej kolekcji Tissot są dostępne w wersji z metalowymi bransoletami lub skórzanymi paskami. Koperty natomiast zostały wykonane ze stali szlachetnej. Dzięki szerokiemu wyborowi zegarków z tej linii, będziesz mogła dopasować do siebie i swoich potrzeb Twój wymarzony model. Damskie zegarki z tej linii zostały zaprojektowane z myślą o kobietach nowoczesnych, które są gotowe na nowe doświadczenia, ale jednocześnie skrywają w środku swoje drugie delikatne i wrażliwe „ja”. Zupełnie jak wielowarstwowe tarcze zegarków z tej prestiżowej serii – tworzą enigmatyczną głębię.

Jeśli zatem chcesz sprawić subtelny prezent sobie lub swojej bliskiej, dokładnie zapoznaj się z naszą ofertą, a na pewno uda Ci się dopasować piękno zegarka do piękna jego przyszłej właścicielki.

Leave A Reply

Navigate