Dziś każdy może być baristą

Nieodzownym elementem życia wielu Polaków jest z pewnością picie kawy. Dla większości z nas to podstawowy napój, bez którego ciężko zacząć dzień. Dlatego po przyjściu do pracy, parzenie kawy jest jednym z pierwszych czynności jakie wykonujemy. W końcu z filiżanką kawy możemy wygodnie usiąść przy biurku i zacząć sprawdzać skrzynkę mailową. Dopiero po wypiciu małej czarnej, umysł jest gotowy do działania i możemy wejść na większe obroty. Jednak nie wszyscy piją kawę, aby zdobyć energię. Niektórzy robią to po prostu dla smaku, dla relaksu, aby ukoić nerwy. Idealnym trunkiem do tego jest chociażby latte macchiato. Urządzeniem, które spełnia życzenia miłośników kawy tej mocnej jak i tej lżejszej jest ekspres do kawy. Stał się on podstawowym wyposażeniem socjalnym w pracy oraz domowej kuchni. Dzięki niemu możemy ugościć odwiedzających nas znajomych i przy kawie prowadzić konwersacje na wszystkie tematy.

Głębia smaku

Istnieje multum różnego rodzaju kaw i ich smak zależy od wielu czynników, a jednym z nich jest to w czym zostanie ona zaparzona. Idealnym rozwiązaniem jest ekspres do kawy Nivona, który dzięki swojej wszechstronności pozwala nam przyrządzić różne kawy, od klasycznej czarnej do mlecznej z pianką. Proces palenia kawy jest niezwykle ważny, pozwala wyciągnąć zniewalający aromat oraz charakter ziarna. To właśnie system aromatica, który jest w ekspresach Nivony sprawia, że ziarna kawy stają się jeszcze lepsze i dają z siebie maksimum smaku. Dobry ekspres to jednak nie tylko dobra kawa, ale również element dekoracji. Uniwersalne wzornictwo sprawia, że ekspres pasuje do każdego wnętrza, czy to klasycznego czy nowoczesnego, wszędzie prezentuje się znakomicie. Dzięki intuicyjnemu, prostemu menu każdy na moment może przemienić się w baristę i przygotować kawę o głębokim smaku. Dzięki spieniaczowi bez problemu przyrządzimy cappuccino, a dzięki funkcji koneser cappuccino możemy do woli zmieniać kolejność przygotowywania kawy oraz spieniania mleka.

Nic nie musimy robić, wszystko samo się zrobi

Nie musimy już przepłacać za filiżankę kawy w kawiarniach, możemy w końcu sami przygotować dla siebie jej idealną wersję, a w dodatku nie potrzebujemy do tego nie wiadomo jak dużych umiejętności. Wystarczy wybrać interesujący nas rodzaj kawy: espresso, cappuccino, czy latte macchiato, a ekspres Nivona wykona całą robotę za nas. Dzięki temu zyskujemy tak cenny dla nas czas oraz otrzymujemy pyszną kawę. Co lepsze, kawę możemy przygotować nawet za pomocą naszego telefonu dzięki aplikacji mobilnej.

Leave A Reply

Navigate