Dlaczego kobiety mogą mieć tatuaże i nadal być piękne?

Często – zarówno w Internecie, jak i w codziennym, realnym życiu – kobiety z tatuażami słyszą niepochlebne komentarze. Jasne, że czasy się zmieniają i jest coraz więcej ludzi, którzy akceptują tatuaże, ba, dochodzi nawet do nich, że każdy człowiek ma prawo żyć, ubierać się, malować, czesać, wyglądać jak chce, spotykać się z kim chce i robić co chce. Mimo to, nie gasną komentarze o tym, że kobieta z tatuażami = prostytutka, tatuaże na ciele kobiety = oszpecenie. Co innego facet z tatuażem, ten to oczywiście jest maczo, ale kobieta?! Pora sprostować kilka informacji. Oto, dlaczego kobiety mogą mieć tatuaże i nadal być piękne.

Dlaczego kobiety mogą mieć tatuaże i nadal być piękne?

Dlaczego kobiety mogą mieć tatuaże i nadal być piękne
Pinterest

Jako kobieta posiadająca tatuaże, sama wiem, jak czasem jest trudno, gdy wzrok współpasażerów komunikacji miejskiej dosłownie wypala Ci dziurę w ciele. Wiele rzeczy biorę do siebie i czasem najzwyczajniej robi mi się przykro. Ale zaraz! Kocham swoje tatuaże, dlaczego przez to, że ktoś ich nie akceptuje, ja mam zrezygnować z części siebie, zakrywać je i czuć się źle?

Wiele osób nie rozumie tego, że kobiety robią tatuaże, bo chcą. Doskonale zdają sobie sprawę z tego, że zostaną z nimi na zawsze, są zadowolone ze swoich wyborów i uważają, że tatuaże są doskonałym dopełnieniem ich ciała. Sama podziwiam inne kobiety, które decydują się na tego typu ozdoby. Tatuaż ma podobać się właścicielowi. I kropka.

Często komentuję tatuaże innych kobiet, ale w taki sposób, by oddać im hołd. Podziwiam ich za to, że miały odwagę zrobić coś, o czym inni marzą, ale się boją, bo “co pomyślą inni?”.

Podziwiane kobiety z tatuażami

Wzięłam pod lupę kilka zdolnych, podziwianych kobiet, posiadaczek tatuaży, które udowadniają, dlaczego kobiety mogą mieć tatuaże i nadal być piękne.

Cara Delevigne – top modelka, która udowadnia, że nawet na wybiegu można mieć tatuaże w widocznych miejscach. Dziary jedynie dodają jej charakteru.

Megan Fox  – uzdolniona aktorka, jedna z najseksowniejszych kobiet na świecie. Z dumą pokazuje swoje tatuaże, które podkreślają jej kobiecość.

Angelina Jolie – prawdziwa ikona, która udowadnia, że mając tatuaże można się wcielić w setki różnych ról i nie być “określoną”. Matka sporej gromadki, która pokazuje, że można być seksowną mamą z tatuażami.

Rihanna – piosenkarka posiada sporo tatuaży w widocznych miejscach, m.in. na dłoniach czy szyi. Potrafi wcielić się w mnóstwo postaci, często zmienia wygląd, a w każdym wydaniu wygląda świetnie. Jest kobieca i pewna siebie, a tatuaże jedynie to podkreślają.

Ruby Rose – aktorka i DJ-ka jest cała pokryta tatuażami. Jej nietuzinkowa uroda w połączeniu z tatuażami to kobieca, nietuzinkowa mieszanka, która z pewnością zasługuje na uznanie.

Miley Cyrus – artystka ma sporo malutkich tatuaży na całym ciele, a nawet po wewnętrznej stronie wargi (żółta biedronka). Jej ozdoby inspirują kobiety na świecie.

Hannah Pixie Snowdon – moja muzyka, której poświęciłam osobny wpis (tatuaże damskie – Hannah Pixie Snowdon). Tatuatorka cała pokryta jest tatuażami, które wyglądają na niej jak prawdziwe dzieła sztuki. To niezwykle zdolna artystka i inspirująca dusza.

Kogo dodalibyście do listy?

Dlaczego kobiety mogą mieć tatuaże i nadal być piękne
Pinterest

Leave A Reply

Navigate