Czym się sugerować wybierając bukmachera?

Chcąc obstawiać zdarzenia, potrzebny jest ktoś, kto nasze zakłady przyjmie, a do tego zaoferuje ciekawy kurs. Bukmacherka to zabawa, a chcąc czerpać z niej pełnię radości dobrze jest na początku przysiąść i wybrać odpowiadającego nam bukmachera. Jak się za to zabrać? Czym się sugerować?

Bonusy powitalne

Powstał już niejeden ranking legalnych bukmacherów. Większość z nich prześciga się w swoich ofertach powitalnych. Nowego gracza kusi się bonusami bez depozytu, zakładami bez ryzyka, freebetami. Dla laika może być to trochę zagmatwane, jednak jak się okazuje, sprawa jest dość prosta.

Bonusy bez depozytu stanowią jedną z bardziej pożądanych przez graczy promocji. Szczególnie nowo zarejestrowani chętnie wypróbują działanie bukmachera bez konieczności wpłacania swoich pieniędzy. Bo tak właśnie działają darmowe bonusy bukmacherskie. Zazwyczaj w trakcie rejestracji wpisać trzeba specjalny kod, w naszym przypadku jest to TYPERVIP, który umożliwi przyznanie nam środków na grę od bukmachera. Niewątpliwie przyjemne powitanie.

Kolejnym równie ciekawą ofertą jest zakład bez ryzyka, który jak sama nazwa wskazuje, eliminuje groźbę utraty przez nas pieniędzy w przypadku nietrafionego kuponu. Bukmacherzy prześcigają się w dopuszczalnych kwotach maksymalnego zwrotu, jednak nie brakuje i takich którzy próbują w tym aspekcie wyjść nieco poza schemat. PZBUK chociażby, oferuje zakład bez ryzyka na pierwszy przegrany zakład. Brzmi zupełnie normalnie, jednak porównując z innymi ofertami dostrzeżemy tutaj jego wyjątkowość. Otóż większość bukmacherów zabezpieczenia nam jedynie pierwszy kupon po zatwierdzeniu warunków bonusu. Tutaj natomiast możemy grać i wygrywać w serii bez porażki i nadal mieć zabezpieczenie na pierwszy przegrany kupon, choćby był on i naszym dziesiątym z kolei.

Łatwość dokonywania depozytu i wypłaty

Bukmacherka to również czas. Często chcemy by był jak najkrótszy. Szczególnie jeśli chodzi o wpłacanie i wypłacanie pieniędzy. Bardzo ważne jest to dla tych graczy, którzy mają zamiar zagrać ofertę live. Co nam po znakomitych kursach na zdarzenie, kiedy proces wpłacania pieniędzy trwa kilkanaście minut, a zdarzenie jest już dawno nieaktualne. Oferta polskich legalnych sprawdzonych bukmacherów niestety lekko odstaje od rynku światowego pod tym względem. Szczególnie jeśli chodzi o sposób płatności. Dla graczy szczególnie atrakcyjne są płatności BLIK, za pośrednictwem portfeli elektrycznych, PayU oraz DotPay. Dla usprawiedliwienia polskiego rankingu sprawdzonych bukmacherów, pod tym względem wyróżnić trzeba Fortunę, PZBUK czy STS.

Niestety, w rankingach legalnych bukmacherów znajdziemy wielu takich, którzy depozytu dokonają bardzo szybko, natomiast wypłaty trwać mogą nawet do 24 godzin. Zachowanie to ma sprawić, że gracz mniej chętnie wypłacał będzie środki finansowe, przez co dłużej grać będzie u poszczególnego bukmachera. Całe szczęście jest to już tendencja spadkowa i coraz więcej sprawdzonych bukmacherów oferuje szybkie wypłaty, dokonywane nawet w przeciągu 10 minut.

Jakość strony internetowej

Nic mnie tak nie odstrasza od bukmachera, jak nieprzyjazna strona internetowa. Tych najlepszych cechuje to, że po wejściu na ich witryny, nawet nowi gracze, czują się jak u siebie. Połączenie przejrzystości z szeroką gamą oferowanych zakładów to coś, do czego dąży większość sprawdzonych bukmacherów. Niektórzy jednak niestety popełniają grzech przesady, przez co ich strony przeładowane są treścią, która niemalże przygniata odwiedzających. Jednymi z lepszych witryn internetowych pochwalić się mogą między innymi Fortuna, Betfan oraz Betclic.

Leave A Reply

Navigate