Czy powiększenie ust to zabieg dla Ciebie? Sprawdź!

Potrafią zmienić wygląd całej twarzy, dodać jej uroku i wyrazistości. Ale to nie wszystko! Niezwykle dodają pewności siebie! O czym mowa? Oczywiście o pięknych ustach. Jeśli natura nie dała Ci dużych, symetrycznych warg, warto wybrać się na zabieg do gabinetu medycyny estetycznej. Powiększanie ust, to nadal jeden z najpopularniejszych zabiegów. Przekonaj się, dlaczego warto z niego skorzystać!

To, co najczęściej przeszkadza kobietom w wyglądzie twarzy to właśnie zbyt wąskie, asymetryczne, suche usta. Często są źródłem kompleksów w wyglądzie. Nic dziwnego, na łamach portali społecznościowych coraz częściej widzimy zdjęcia kobiet, z idealnymi, symetrycznymi, pełnymi wargami. Zabieg powiększania ust jest obecnie w zasięgu ręki wielu z nas – łatwo dostępny, jak nigdy wcześniej. To bezpieczny zabieg, który potrafi wydobyć nasze piękno, w szybki i małoinwazyjny sposób.

Jeśli powiększanie ust, to tylko w klinice!

Próbowałaś już optycznych sposobów powiększania ust? Jeśli jesteś posiadaczką wąskich warg, to odpowiedź na to pytanie, prawdopodobnie brzmi: „Tak!”. I jak dobrze wiesz, większość z tych pomysłów skończyło się fiaskiem. Ani najlepsze powiększające błyszczyki (odbijające światło, aby dać złudzenie większych warg), ani specjalny makijaż ust (wychodzący poza naturalne kontury ust, aby dać złudzenie większej objętości) nie pomoże na dłużej w rozwiązaniu problemu – co najwyżej, delikatnie go zamaskuje na kilka godzin, czyli tyle, ile wytrzyma Twój makijaż. Ale nie o to chodzi, prawda? Długotrwałe rozwiązanie przyniesie zabieg w gabinecie.

Modelowanie ust kwasem hialuronowym

Jeśli zastanawiasz się, jaki zabieg w szybki sposób rozwiąże problem zbyt małych ust, to oczywiście powinnaś rozważyć ich powiększenie za pomocą kwasu hialuronowego. To świetny wypełniacz, który może być wykorzystany u większości pacjentów. Jego doskonałą właściwością, jest fakt, iż potrafi wiązać wodę, więc dzięki niemu usta będą również pięknie nawilżone. Zabieg z jego wykorzystaniem może powiększyć usta, nadać im pełniejszy, bardziej wyrazisty wygląd, może wyrównać asymetrie, ale także pozwoli uzyskać bardziej jednolity i wyrazisty kolor ust. Ale to nie wszystko, dzięki temu prostemu i szybkiemu zabiegowi w gabinecie, można również podnieść opadające kąciki ust, wzmocnić ich kontur, a także zredukować zmarszczki znajdujące się w ich okolicy. Możliwości jest więc niezwykle wiele.

Jak wygląda zabieg?

Powiększanie ust to nieinwazyjna i szybka procedura. Jednak zawsze powinna być poprzedzona dokładnym wywiadem lekarskim. Istnieje niewiele przeciwskazań do wykonania zabiegu, ale możemy się spotkać z odmową jego przeprowadzenia, gdy borykamy się np. ze stanami zapalnymi skóry.

Zabieg wykonuje się na oczyszczonej skórze, po uprzednim znieczuleniu. Po jego wykonaniu może się pojawić obrzęk oraz zaczerwienienie (znika po kilku dniach). Tego samego dnia, w którym jest wykonywane powiększanie ust powinniśmy zrezygnować z intensywnego wysiłku fizycznego, korzystania z sauny oraz wystawiania się na promienie słoneczne. Efekty utrzymują się kilkanaście miesięcy (wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji pacjenta) – dla wielu osób, takie czasowe rezultaty, to bardzo korzystne rozwiązanie, dlatego z chęcią korzystają z tego zabiegu.

Leave A Reply

Navigate