329. Czy naturalne kosmetyki są lepsze?

Czy naturalne kosmetyki są lepsze?

Przez ostatnie dwa tygodnie testowałam naturalne kosmetyki marki The Secret of Healing. Tworzy je Iza – weganka, fanka biegania, organizatorka Świadomych Spotkań Blogerek. Całym jej życiem jest jej koń, który miał trafić na rzeź po tym, jak przez 20 lat służył niepełnosprawnym. Gdy miała 15 lat, wydała książkę. Na jej blogu przeczytacie o prowadzeniu świadomego życia – polecam, bo to niesamowicie inspirująca osoba.

Kosmetyki Iza tworzy sama – na podstawie tego, jakie nasza skóra ma potrzeby. Ceny wahają się od 4,50 – 14 zł, więc koszt jest naprawdę niewielki. Do zamówień podchodzi indywidualnie, by obydwie strony były zadowolone. Kosmetyki mają krótki termin ważności i w większości należy przechowywać je w lodówce. Wraz z zamówieniem otrzymujecie dokładną instrukcję stosowania i przechowywania ?.

czy naturalne kosmetyki są lepsze
Masełko do ust

Mój faworyt. Dotychczas używałam carmexu lub pomadek, które skusiły mnie swoimi smakami ?. Masełko jest ich świetną alternatywą – nawilża usta i to na długi, dłuuugi czas, odżywia, regeneruje. Jest łatwe w aplikacji.
Moja ocena: 9/10

peeling solny o zapachu cytrusowym
peeling solny o zapachu cytrusowym

Peeling ma bardzo ładny, delikatny zapach, który czuć przy użyciu – niestety, potem szybko znika ?. Ma mocno natłuszczające działanie dzięki olejkom w składzie.
Moja ocena: 6/10

serum na naczynka
serum na naczynka

Bardzo przyjemne w użyciu, choć tłuste. Dość długo się wchłania, dlatego najlepiej stosować je na noc. Rano skóra jest nawilżona, ujędrniona, a naczynka wyciszone. Ma delikatny, miły zapach.
Moja ocena: 8/10

olejowe serum do twarzy lub pod oczy
olejowe serum do twarzy lub pod oczy

Płynna konsystencja ułatwia nakładanie. Długo się wchłania, dlatego również polecam stosowanie go na noc. Działa natłuszczająco, ujędrniająco. Polecam do cery suchej.
Moja ocena: 8/10

rozjaśniające serum pod oczy
rozjaśniające serum pod oczy

Działa dobrze, choć ciężko się wchłania, dlatego najlepszym wyjściem będzie stosowanie go na noc. Ma lekką, przyjemną konsystencję.
Moja ocena: 7/10

Zapewne, każdy z nas ma swoje ulubione kosmetyki, z których trudno mu zrezygnować. Polecam jednak wypróbowanie tych naturalnych. Wasza skóra z pewnością się Wam odwdzięczy ?

3 komentarze

  1. Miałam przyjemność stosować kilka produktów od Izy. Teraz czekam do 22 października. Wtedy dostanę moje zamówienie i będę mogła zapoznać się z kilkoma nowymi dla mnie produktami 🙂

    • jeilliebean Reply

      Daj koniecznie znać co wybrałaś 🙂

Leave A Reply

Navigate