Czy kultowe obuwie Vans pasuje każdemu?

Niezwykle charakterystyczne obuwie marki Vans najczęściej kojarzone jest z określoną grupą subkultur młodzieżowych, między innymi z subkulturą skatów. W praktyce po buty tej marki równie chętnie sięgają osoby w najmniejszym stopniu niewpisujące się w styl charakterystyczny dla tzw. mody ulicy. Dzięki doskonałej jakości wykonania, klasycznym kształtom i wynikającej z nich dużej wygodzie użytkowej, ten rodzaj obuwia chętnie wybierany jest przez wiele osób stawiających na luźne, sportowe stylizacje, a nawet tych, którzy preferują bardziej casualowy look.

Z czym można nosić buty Vans?

Jeśli myślimy jedynie o klasycznej wersji butów tej marki, łączącej w sobie dwa antagonistyczne kolory – czerń i biel – liczba dostępnych stylizacji będzie w dużym stopniu ograniczona. Nie każdy jednak wie, że obuwie tej marki występuje w dużo większej różnorodności kolorystycznej, wystarczy jedynie szerzej się rozejrzeć. W sklepach specjalizujących się w sprzedaży obuwia markowego znaleźć można różnokolorowe buty Vans dobrze komponujące się z mniej typowymi stylizacjami. Przykładem mogą być różowe lub szaro różowe buty doskonale wpisujące się w potrzeby wielu niezwykle dziewczęcych stylówek. Dzięki płaskiej podeszwie takie buty będą wybawieniem dla dziewczyn i kobiet, które ze względu na bóle kręgosłupa lub z innych powodów nie mogą nosić butów na wysokim obcasie. Płaska podeszwa zapewnia większy komfort chodzenia, a atrakcyjny sportowy krój butów dobrze komponuje się z delikatnymi, dziewczęcymi strojami. Takie buty możesz nosić do sukienek, spódniczek czy w bardziej klasycznym połączeniu, do jeansów.

Kto może nosić Vansy?

Po obuwie tej marki najczęściej sięgają osoby stawiające na sportowe stylówki, choć z powodzeniem mogą sięgać po nie również te osoby, które wybierają bardziej uniwersalne stylizacje. Niezależnie od preferowanego sposobu ubierania się, dzięki klasycznym kształtom Vansy będą dobrym wyborem zarówno dla osób młodych wiekiem, jak i nieco starszych odbiorców, którym zależy nie tylko na atrakcyjnym wyglądzie, ale i na wysokim komforcie codziennego użytkowania butów, co w przypadku obuwia tej marki jest naturalną konsekwencją ich tradycyjnego kroju i obecności płaskiej podeszwy. Obuwie Vans należy do grupy najbardziej wygodnych butów typu sportowego i w sposób szczególny powinno zainteresować tych wszystkich, którzy mają problemy z kręgosłupem i w związku z tym nie powinni lub wręcz nie mogą sięgać po buty z obcasem. Płaska podeszwa to komfort i zarazem znak rozpoznawczy obuwia Vans, kultowych butów, które pasują każdemu, niezależnie od jego wieku.

Leave A Reply

Navigate