Cztery sposoby na olśniewający wygląd

Poznaj sprawdzone cztery sposoby na olśniewający wygląd według Andrei Pomerantz Lustig i zachwycaj na co dzień! Zmień swój styl lub stwórz go na nowo – niezależnie od grubości portfela. Sprawdź praktyczne wskazówki i zacznij je wcielać w życie od dziś.

Cztery sposoby na olśniewający wygląd

Istnieje mnóstwo sposobów na to, by cieszyć się olśniewającym wyglądem. Poniżej zamieszczam przykłady, które pomogą Ci zdefiniować własny styl lub nieco zmodyfikować obecny. Wybierz ten, który najbardziej do Ciebie pasuje.

Elegancka dziewczyna z dzielnicy Upper East Side

Jeśli Twój strój jest zawsze klasyczny, stosowny, elegancki, ten typ doskonale do Ciebie pasuje. Przykładem są Kate Middleton, Gwyneth Paltrow, Natalie Portman, Kate Winslet, Anne Hathaway, Jennifer Aniston czy Julianne Moore. Zawsze idealna fryzura, lśniące pukle, makijaż typu no makeup. Choć styl pozostaje klasyczny, nieco się uwspółcześnił. Nie nosimy już pereł czy jedwabnych opasek, ale nadal stylizacje cechują się subtelnym wyczuciem elegancji. Wolisz skromne sukienki niż błyszczące kreacje, które akurat są na topie. Wyróżniasz się klasą, a nie krzykliwym strojem.

Cztery sposoby na olśniewający wygląd
Pinterest

Styl boho, czyli luksus na luzie

Hollywoodzki styl boho jest mieszanką luksusu i luzu, ale bez najmniejszego wysiłku. Dziewczyna, do której pasuje ten styl nie lubi być przesadnie wystylizowana, ale też nie jest zaniedbana. Jej włosy są w kontrolowanym nieładzie, jakby dopiero wstała z łóżka (nieważne, czy poświęciła na ich ułożenie 10 minut czy 2 godziny). Nie używa krzykliwych cieni do powiek, jeśli maluje kreski eyelinerem, to nie przesadnie długie. W jej wydaniu boho zbliża się bardziej do stylu funky bądź punk zamiast do eleganckiego wizerunku. Przykładem są takie gwiazdy, jak Zoe Saldana, Taylor Swift, Nicole Richie, Alexa Chung, Kate Hudson, Drew Barrymore, Rihanna, Kristen Stewart.

Cztery sposoby na olśniewający wygląd
Pinterest

Podróżująca bogini

Kobieta, którą można nazwać wytworną globtrotterką. Zawsze wygląda szykownie i olśniewająco. Jej cera jest świeża, promienista. Choć stroni od mocnego makijażu, nigdy nie wygląda blado. Unika przesadnie wystylizowanych fryzur – stawia na klasykę w eleganckim, europejskim stylu. Może całą noc spędzić w samolocie i wysiąść z niego z nienaganną fryzurą i promienną cerą. Przykładem są Angelina Jolie, Keira Knightley, Kate Moss, Sienna Miller.

Cztery sposoby na olśniewający wygląd
Pinterest

Współczesna gwiazda kina

To kobieta, która na co dzień wygląda zupełnie normalnie, natomiast na wielkie wyjścia jest pełna wdzięku i nie można oderwać od niej wzroku. Często używa czerwonej szminki, ma piękne fale, bije z niej blask. Jej kreacje najczęściej są koloru krwistoczerwonego, liliowego, zielononiebieskiego. Wie, gdzie wyznaczyć granicę, dlatego nigdy nie posuwa się za daleko. To kwintesencja stylowej klasyki na wyjątkowe okazje. Przykładami są: Sandra Bullock, Penelope Cruz, Reese Witherspoon, Scarlett Johansson, Jennifer Lopez, Eva Longoria.

Cztery sposoby na olśniewający wygląd
Pinterest

 

Którym typem jesteś?

 

 

Leave A Reply

Navigate