327. All black – czarny total look

All black

W końcu – po dłuuuugiej przerwie, wracam. Przyznam szczerze, że nie mogłam doczekać się powrotu na bloga, a jednocześnie, by nie być gołosłowną, a propos motywacyjnego posta, sama zaczęłam wcielać zmiany w swoje życie, które pochłonęły cały mój wolny czas. Aktualnie odpoczywam w Krośnie, a to zawsze wiąże się z badaniami. Choć moje samopoczucie ostatnimi czasy bardzo kuleje, mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku i jesienna depresja mnie nie dopadnie ?.

Czarny total look – jak nosić?

Jesień to idealny czas by wrócić do czerni. Czarny total look świetnie wygląda ze złotymi dodatkami czy minimalistyczną biżuterią. W wersji rockowej, wybieramy ramoneskę, w łagodniejszej – marynarkę. Jeśli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczkami długich, zgrabnych nóg, możemy założyć skórzane spodnie. Ja, póki co, stawiam na luźne w nogawkach szorty ?. Inną, bardzo wygodną, opcją będzie założenie oversize’owej małej czarnej.
Co do dzisiejszej stylizacji, postawiłam na czerń ze złotymi detalami, ale wybrałam do tego różne materiały. Elegancja w duecie z prostymi, codziennymi elementami garderoby to moje ulubione, bezpieczne połączenie, które sprawdza się w niemal każdej sytuacji. Praktycznie cały czas mogłabym nosić marynarki i spodnie czy szorty. Buty “odkopałam” po ponad roku z szafy, bo zupełnie o nich zapomniałam, a są jednymi z najwygodniejszych, które posiadam.

➡ Co myślicie o czarnych total lookach?

czarny total look czarny total look all black czarny total look all black czarny total look all black czarny total look czarny total look czarny total look all black czarny total look all black
new yorker t-shirt/no name jacket&pants/primark bag/select shoes/S.T.A.M.P.S watch

fot. Paula ?

Leave A Reply

Navigate