Czarna narzutka z frędzlami

Hej ?

Mam nadzieję, że przez weekend naładowaliście baterie co najmniej tak samo, jak ja. Ostatnie 3 dni spędziłam w mojej rodzinnej miejscowości. Przy okazji robienia badań, postanowiłam zobaczyć jak najwięcej i odpocząć od warszawskiego powietrza. Dzisiejsza stylizacja jest przede wszystkim bardzo wygodna i dziewczęca. Czarna narzutka z frędzlami jest ostatnio moją ulubioną – potrafi przemienić każdą zwyczajną stylizację w coś niebanalnego. Tutaj stworzyłam z niej sukienkę, którą przewiązałam w pasie tasiemką. Jest z materiału przypominającego zamsz. Za bazę posłużyły mi zwykły czarny t-shirt i bandażowa spódniczka. Czarny total look jest świetnym pomysłem na każdą okazję – nigdy nie wyjdzie z mody, a czerń jest bardzo elegancka.

Zdjęcia zrobiliśmy w 5 minut, bo choć dzisiejszy dzień jest słoneczny, to niestety, temperatura nieustająco na minusie. ?

czarna narzutka z frędzlami czarna narzutka z frędzlami czarna narzutka z frędzlami czarna narzutka z frędzlami czarna narzutka z frędzlami czarna narzutka z frędzlami czarna narzutka z frędzlami czarna narzutka z frędzlami czarna narzutka z frędzlaminarzutka sinsay/spódnica H&M/t-shirt New Yorker/buty i okulary no name/ tasiemka Art Unique

Przy okazji, przypominam o konkursie z poprzedniego posta 🙂

4 komentarze

Leave A Reply

Navigate