Cukierki dla gości weselnych

U mnie nadal trwa przedślubna i przedweselna gorączka, dlatego postanowiłam się z Wami podzielić pomysłami na słodki, personalizowany, a zarazem niezwykle uroczy upominek dla zaproszonych. Cukierki dla gości weselnych dostępne są w rozmaitych wariantach. Przede wszystkim możemy zdecydować czy wolimy krówki kruche, czy ciągnące. Prawdziwa zabawa zaczyna się jednak na etapie projektowania opakowania. Standardowo w przypadku krówek ślubnych warto zdecydować się na Wasze imiona oraz datę uroczystości. Dodatkowo możemy wybrać kolor opakowania oraz wzór w zależności od oprawy wydarzenia oraz indywidualnych upodobań. Jakie zalety mają jeszcze słodkie cukierki weselne?

Czy warto zdecydować się na cukierki dla gości weselnych?

Nie ulega wątpliwości, że ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Bez względu na to, czy planujemy huczne wesele, czy raczej skromne przyjęcie, warto zadbać o podarunki dla osób, które przybyły, złożyły nam życzenia i zechciały razem z nami świętować ten ważny dzień. Cukierki dla gości weselnych zapakowane w personalizowane opakowania to nie tylko przepyszny prezent, ale także wspaniała pamiątka. Do wyboru mamy tyle możliwości zaprojektowania własnych krówek, że stuprocentowo mogą one pasować do weselnej oprawy i stanowić dodatkowo uzupełnienie dekoracji. Cukierki weselne mogą być również prezentem dla rodziców. W takim przypadku warto zdecydować się na duży, elegancki kosz z krówkami.

Cukierki dla gości weselnych
https://www.instagram.com/cukrowka.pl/

Cukierki weselne – zalety

Cukierki na wesele mogą być także świetną alternatywą dla tradycyjnych winietek. Jeśli organizujemy naprawdę spore wesele, musimy pamiętać o tym, by odpowiednio rozmieścić stoły oraz miejsca siedzące na sali. Pozostawienie gościom wolnej ręki niepotrzebnie wprowadzi chaos. wiele osób decyduje się na winietki. Są to malutkie karteczki lub kartoniki, na których zapisane jest imię i nazwisko każdego z gości. Najczęściej umieszczone są na stole przy talerzyku, aby każdy z gości wiedział, gdzie ma zająć miejsce. Przy wejściu do sali umieszcza się rozpiskę z nazwiskami oraz numerami stołów, co ułatwia odnalezienie tego właściwego. Cukierki weselne mogą być idealnym zamiennikiem dla tradycyjnych winietek. Możemy także zdecydować się zarówno na winietki, jak i słodkie upominki. Tego rodzaju poradunek przypadnie do gustu każdemu, a jednocześnie będzie pamiątką po udanej uroczystości.

Cukierki dla gości weselnych
https://www.instagram.com/cukrowka.pl/

Któż z nas nie uwielbia słodyczy? Zamówienie cukierków na wesele trwa zaledwie kilka chwil (możemy to zrobić na stronie: https://www.cukrowki.pl/kategoria/krowka-weselna), a możemy cieszyć się personalizowanym, unikatowym podarunkiem. Firma oferuje także bombonierki z cukierkami oraz stylowe opakowania na krówki. Czas realizacji to do 7 dni roboczych, a decydując się na hurtowe zamówienie, poniesiemy znacznie mniejsze koszty niż w przypadku, gdybyśmy decydowali się na zamawianie prezencików dla gości weselnych osobno.

Leave A Reply

Navigate