Copywriting

Copywriting, SEO copywriting

Jeśli szukasz dobrego copywritera – dobrze trafiłeś. Od ponad dwóch lat piszę teksty na zamówienie. Na swoim koncie mam ponad 300 tekstów na rozmaite tematy: moda, uroda, marketing, budownictwo, zdrowe odżywianie, nieruchomości, wnętrza, dom, ogród, biznes, oszczędzanie, finanse, rachunkowość,  prawo, gastronomia, nowe technologie, reklama, sztuka, medycyna estetyczna, zdrowie, rolnictwo, rozrywka i wiele innych. Na co dzień tworzę treści reklam internetowych, prowadzę kilka fanpage’y, zajmuję się optymalizacją stron internetowych, dlatego również SEO copywriting nie jest mi obcy. Tworzę zarówno opisy produktów, treści reklam, jak i wpisy na blogi, posty sponsorowane, wpisy pod SEO.

copywriting

Dobry copywriter – współpraca

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, napisz na maila: karolina.nitka@gmail.com lub skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej. Wspólnie osiągniemy Twoje cele, a dzięki dobrym tekstom, zaczniesz lepiej zarabiać i wypromujesz swoje produkty i usługi. Chcesz najpierw zobaczyć moje portfolio, przykładowe teksty? Z przyjemnością się nim podzielę, wystarczy, że zajrzysz na tę stronę.

Od ponad sześciu lat z powodzeniem prowadzę bloga, gdzie można znaleźć teksty z zakresu stylu życia, mody, urody. Więcej przeczytasz w zakładce o mnie.

Rozliczenie w oparciu o umowę o dzieło. Sprawdź cennik.

Navigate