Cennik

Copywriting cennik

Opisy produktów

Standardowe opisy produktów w sklepie, opisujące podstawowe cechy produktu, z uwzględnieniem fraz kluczowych istotnych dla pozycjonowania, opisywanie językiem korzyści 500-800 znaków: 10 zł netto/sztuka. W przypadku dłuższych opisów 1200-1500 znaków: 15 zł/sztuka.

Teksty marketingowe

Wpisy sponsorowane, eksperckie, przygotowane do publikacji na platformie Whitepress, wykorzystujące wiedzę specjalistyczną, opatrzone chwytliwymi nagłówkami, na wysokim poziomie merytorycznym, na życzenie zawierające branżowe słownictwo, frazy kluczowe umiejętnie wplecione w treść, link do wybranego przez Ciebie serwisu. W zależności od potrzeb, mogą być to teksty poradnikowe, zachęcające do kupna produktu lub skorzystania z usługi, pomagające w budowaniu marki, inspirujące. W ciągu swojej pracy w agencjach stworzyłam ponad 300 tekstów marketingowych. Wpisy mają 3000 znaków. Cena: 50 zł za tekst.

copywriting cennik

Wpis na bloga

Wpis na bloga w wybranej przez Ciebie tematyce. Ja wymyślam chwytliwy nagłówek, wplatam ciekawe historie związane z Twoim produktem czy usługą, przedstawiam korzyści związane z ich posiadaniem. Na życzenie umieszczam we wpisie wybrane frazy kluczowe, wplatam linki do wybranych przez Ciebie serwisów. Swojego bloga prowadzę od ponad sześciu lat, więc mam bogate doświadczenie jeśli chodzi o tworzenie blogowych wpisów. Prowadzę również blogi firmowe obejmujące tematykę marketingową. Wpis na bloga ma 3000 znaków, cena: 35 zł/sztuka.

Teksty SEO

Skuteczne teksty SEO stworzone w oparciu o frazy kluczowe istotne dla Twojego biznesu. Słowa kluczowe wplecione są w sposób naturalny, nienachalny, stosuję zamiennie frazy, bliskie odmiany. Stworzone przeze mnie teksty SEO posiadają chwytliwy tytuł zawierający frazę kluczową, nagłówki, które tworzą hierarchię treści i mają istotny wpływ na pozycjonowanie, description, czyli opis strony wyświetlający się pod linkiem prowadzącym do strony, wstęp (lead), czyli akapit mający zachęcić do przeczytania całego tekstu, obrazki związane tematycznie z wpisem. Tekst ma 3000 znaków, cena: 50 zł.

Niestandardowe zlecenia

Chętnie podejmę się także innych zleceń, które nie są ujęte w cenniku, np. stworzenie treści do zakładki “o mnie”, opis działalności, zakresu usług itp. W tej sprawie proszę o kontakt na maila: karolina.nitka@gmail.com lub skorzystanie z formularza zamieszczonego poniżej.

Navigate