Co Twój tatuaż mówi o Tobie?

Co Twój tatuaż mówi o Tobie? Tatuaże są świetnym sposobem na wyrażenie siebie bez słów. To symbole, które mówią o tym, co przeżyliśmy, co lubimy, czynią nas wyjątkowymi, oryginalnymi. Sprawdź, co Twój tatuaż mówi o Tobie i czy jego wykonanie było faktycznie dobrą i w pełni przemyślaną decyzją.

Co Twój tatuaż mówi o Tobie?

Wbrew pozorom to, jakie tatuaże nosisz, może wiele powiedzieć na Twój temat. Te trwałe symbole na ciele, które mają dla Ciebie znaczenie, ktoś może odebrać zupełnie inaczej. Sprawdź, co Twój tatuaż mówi o Tobie i co możesz odkryć na swój temat.

Tatuaż cytat/słowo

Tatuaże na nadgarstku
Pinterest

Najprawdopodobniej Twoja przeszłość nie jawi się w jasnych barwach, ale starasz się teraz myśleć pozytywnie. Tatuaż ukazuje Twoją wewnętrzną siłę, motywuje do tego, by iść dalej, nawet wtedy, gdy nie wszystko idzie po Twojej myśli. Ludzie posiadający wytatuowane cytaty określani są jako fatalni romantycy, którzy uwielbiają szukać ukrytych znaczeń i analizować teksty piosenek.

Symbole w obcym języku

Lubisz wyglądać tajemniczo i pewne rzeczy zachowywać dla siebie. Jesteś silną i inteligentną osobą, do której przyjaciele chętnie przychodzą po radę.

Tatuaż współrzędne

Uwielbiasz zachowywać wspomnienia, które są dla Ciebie bardzo cenne. Jesteś osobą prywatną, wiele rzeczy zachowujesz dla siebie i nie czujesz potrzeby dzielenia się nimi z całym światem. Można określić Cię jako lojalnego przyjaciela, chociaż potrzebujesz trochę czasu, by otworzyć się na ludzi.

Tatuaż ze zwierzęciem

Co Twój tatuaż mówi o TobieMasz w sobie odrobinę dziecięcej radości. Zawsze zastanawiałeś się nad tym, jak to jest latać jak ptak czy pływać niczym delfin. Masz w sobie wolnego ducha, jesteś bardzo otwartą osobą. Nie podoba Ci się, gdy ludzie próbują Cię przed czymś powstrzymać. Nie wszyscy ludzie potrafią Cię w pełni zrozumieć, ale Ty jesteś pewien swoich ruchów i działasz bez względu na okoliczności.

Tatuaże religijne

Traktujesz wiarę bardzo poważni i jesteś z niej dumny. Jesteś osobą pełną pasji, która nie boi się stanąć w obronie tego, w co wierzy. Wiara najprawdopodobniej odegrała istotną rolę w Twoim życiu i ukształtowaniu Twojego charakteru. Przyjaciele cenią Cię, bo jesteś opiekuńczą, silną, przyjacielską osobą, do której zawsze mogą się zwrócić w potrzebie.

Tatuaż inspirowany miastem

Masz silne poczucie niezależności i miłości do odkrywania nieznanych miejsc. Jednocześnie uwielbiasz powracać do znajomych twarzy i przestrzeni. Prawdopodobnie wykonujesz także sporo zdjęć ciekawych miejsc.

Małe symbole

Jeśli posiadasz niewielki tatuaż np. serce, znak nieskończoności, znak pokoju, runy, jednocześnie chcesz zachować profesjonalny i dojrzały wizerunek, ale także masz swoją bardziej szaloną stronę, która uaktywnia się od czasu do czasu. Przyjaciele zwracają się do Ciebie, bo jesteś dobrym słuchaczem. Dodatkowo można określić Cię jako ambitną osobę z wielkimi planami na przyszłość.

 

Tatuaż czaszka

Co Twój tatuaż mówi o TobieMasz pewną reputację, którą lubisz podtrzymywać. Masz w sobie coś tajemniczego, porywczego i nieco zbuntowanego. Kochasz szokować ludzi, mówiąc rzeczy, o których wszyscy myślą, ale nikt nie ma odwagi powiedzieć. Masz także wrażliwą stronę i uważasz na to, co komu pokazujesz czy mówisz. Zawsze szukasz nowych przychód i uwielbiasz poznawać nowych ludzi.

Tatuaż watercolor

Masz osobowość twórczą i myślisz nieszablonowo. Najprawdopodobniej wybrałeś ten wzór, bo chciałeś być oryginalny. Uwielbiasz być uważany za wyjątkową i “inną” osobę. Nie dążysz do zadowolenia nikogo innego poza sobą.

Tatuaż upamiętniający kogoś bliskiego

Twoja rodzina jest dla Ciebie jedną z najważniejszych rzeczy na świecie. Jesteś rodzinną osobą, która ceni sobie domowe ognisko. Nie wyobrażasz sobie ucieczki gdzieś daleko. Można określić Cię jako osobę lojalną i kochającą. Swoich przyjaciół traktujesz jak rodzinę i zrobiłbyś dla nich wszystko.

Portret

Masz ekscentryczną i towarzyską osobowość. Uwielbiasz rozpoczynać rozmowy z nieznajomymi, cieszysz się z małych rzeczy i uczysz się wszystkiego, co możesz o otaczającym świecie. Twoja kreatywność przyświeca wszystkiemu, co robisz, a ludzie przyciągają Cię jak magnes.

Tatuaż rękaw

Dla Ciebie tatuaże są dziełem sztuki i powodem do dumy. Jesteś często podenerwowany, ale każdy wie, że masz złote serce. Ciągle szukasz nowych przygód, by mieć trwałe i piękne wspomnienia.

U kogo z Was się sprawdziło? 😋

Leave A Reply

Navigate