CLIPPO – szerokokątny obiektyw do każdego smartfona

Być może mieliście okazję testować różnorodne obiektywy do smartfonów. Sama – ciekawa, jak działają tego typu “sprzęty” – kupowałam zestawy obiektywów, które szybko mnie rozczarowywały. Clippo – w przeciwieństwie do obiektywów z najniższej półki cenowej – pozwala na wykonywanie naprawdę wysokiej jakości zdjęć. Obiektyw 180° pasuje do każdego smartfona. Dzięki niemu możemy tworzyć piękne zdjęcia Macro i Fish Eye.

Czym jest Clippo?

Clippo to wyjątkowy obiektyw do smartfona, dzięki któremu możemy wydobyć z fotografii jeszcze więcej. W dzisiejszych czasach robimy zdjęcia niemal nieustannie. Nie każdy posiada lustrzankę – zresztą – jej ciągłe noszenie przy sobie bywa uciążliwe, w końcu aparat waży swoje. Z telefonem praktycznie się nie rozstajemy. My móc uchwycić wyjątkowe chwile w unikatowy sposób, warto wyposażyć się właśnie w ten obiektyw.

Obiektyw jest bardzo poręczny. Zapakowany jest w niewielki materiałowy woreczek, który zabezpiecza go przed zniszczeniem. Dodatkowo mamy zaślepkę, która chroni sam obiektyw. Przy pomocy klipsa mocujemy obiektyw do smartfona. Co ciekawe, do wykonywania zdjęć możemy używać zarówno przedniej, jak i tylnej kamery. Zdjęcie krajobrazu? – proszę bardzo! Nietuzinkowe selfie? Z tym także Clippo sobie poradzi. Ja postawiłam na zdjęcia mojego pupila – również był zachwycony obiektywem :).

clippo

Obiektyw Clippo – zalety

Zaczynając od samego początku – obiektyw przede wszystkim świetnie się prezentuje. Jest dopracowany w każdym calu, dzięki czemu sprawdza się w przypadku dosłownie każdego smartfona.

Druga zaleta to bardzo szybki montaż, który zajmuje ok. 2 sekund. Po prostu przypinamy obiektyw do urządzenia i…gotowe!

Zdjęcia, które wykonujemy przy pomocy Clippo są wyraziste. Możemy uchwycić znacznie więcej, nie tracąc na kolorystyce. Fotografie są po prostu ciekawsze. To obowiązkowy gadżet dla osób działających w social media (szczególnie na Instagramie), jak i każdego, kto chce zachować wspomnienia.

Clippo w mgnieniu oka zmienia smartfon w szerokokątny aparat fotograficzny. Nie potrzebujemy wiele miejsca, by móc go ze sobą zabrać. To dlatego obiektyw jest niezwykle funkcjonalny.

Obiektyw to także kilka funkcji w jednym sprzęcie. Możemy wykonywać zdjęcia zarówno z daleka, jak i bliska. Wszystko dzięki Makro i Fish Eye.

clippo

Bez wątpienia obiektyw #CLIPPO to zupełnie nowa jakość w fotografii smartfonem. Można mieć go zawsze przy sobie, by uchwycić wyjątkowe momenty. Zdjęcia wyróżniają się wyrazistością barw i doskonałą ostrością. Obecnie obiektyw można kupić w promocyjnej cenie 69 zł!

1 Comment

Leave A Reply

Navigate