Ciuchy jako manifest osobowości

Ciuchy jako manifest osobowości? Jak najbardziej! To dzięki ubraniom możemy wyrazić siebie, pokazać drugą twarz, wysłać światu komunikat. Pierwsze wrażenie jest niezwykle istotne, a wielki udział ma w tym sam ubiór. Jak wykorzystać ubrania do pokazania swojej osobowości? Czy to, jak się ubieramy ma wpływ na nasz nastrój, relacje z innymi? Bez wątpienia. To dlatego do codziennego rytuału dobierania stroju powinniśmy przywiązywać niemałą uwagę. Wcale nie musisz podążać za trendami, znać się na modzie. Jednak konieczne jest, by nasze stylizacje odzwierciedlały naszą osobowość.

POWINNYŚMY BYĆ FEMINISTKAMI

manifest osobowościZ pewnością kojarzysz t-shirty z feministycznymi hasłami. Nieustająco są hitem. Pojawiały się na wybiegach podczas pokazów największych domów mody. Gwiazdy i celebryci nosili je z dumą. Ile w tym prawdy, a ile pozerstwa? Pewnie się nie dowiemy. Ważne jest, że t-shirty z nadrukami, jak np. we should all be feminist czy the future is female stały się największym hitem sezonu, a także zwróciły uwagę wszystkich na silną pozycję kobiet, ich prawa, o które walczą. Koszulkę z jednym z haseł dumnie nosiła ikona mody Jennifer Lawrence. Ten trend szybko podchwyciły sieciówki oraz polscy projektanci. Sklepy odzieżowe wręcz zalała fala ubrań z napisami GRL PWR czy Feminist means equality.

MY MANIFESTO

Jeśli jeszcze nie kojarzysz marki My Manifesto koniecznie nadrób zaległości. Ta polska marka praktycznie jak żadna inna kładzie ogromny (i dosłowny) nacisk na wyrażanie siebie. Ich kolekcje to ubrania z subtelnymi nadrukami, dla których inspiracje stanowiły tatuaże, a konkretnie ich przekaz i charakter. Każde ubranie to osobny manifest, który marka tworzy wraz z klientami. Dzięki temu możemy mieć nasze motto, hasło przewodnie zawsze przy sobie. Ubrania dają ogromną możliwość ekspresji. Dzięki nim możemy komunikować się ze światem, pokazywać kim jesteśmy, co jest dla nas istotne bądź w co wierzymy. Moda jest idealnym narzędziem do wyrażania siebie, a ta polska marka idealnie wie jak to wykorzystać. To idealne ubrania dla ludzi odważnych, którzy nie boją mówić się tego, co myślą. Jeśli uwielbiasz wyróżniać się z tłumu, łączysz kobiecość z zadziornością, niebanalnością, kolekcja jest z pewnością dla Ciebie.

WAŻNE MYŚLI NOŚ NA SOBIE

Wiele rzeczy umyka nam w natłoku codziennych spraw. Warto wierzyć w afirmacje, a ich codzienne powtarzanie pokazuje nam, że nie ma rzeczy niemożliwych. Twoje pozytywne myślenie przekłada się na wszystko dookoła. Ubrania pomagają nam pamiętać o tym, co jest istotne. Mobilizują nas do działania, przypominają o tym, co jest naszym celem. Nadruki, które są dla nas nie tylko tekstem na ubraniu, wzmacniają nas, dodają otuchy. Nie każdy z nas jest zwolennikiem trwałych rozwiązań, jakimi są tatuaże. Ubrania z cytatami są idealną alternatywą.

Leave A Reply

Navigate