Bluzy z logo firmy dla pracowników – czy warto je kupić?

Wiele firm, aby zbudować większą świadomość swojej marki, a także zintegrować wszystkich pracowników decyduje się na zakup podkoszulków z własnym logiem. Cieszą się one dużą popularnością i zapewne każdy z nas widział chociaż jedną taką realizację. Równie dobrym pomysłem są nieco cieplejsze części garderoby – bluzy. Tak jak na T-shirtach, można na nich nadrukować zaprojektowane wzory. Podkoszulki to świetny pomysł, ale wyobraź sobie chłodny zimowy dzień w pracy, który spędzisz w ciepłej, milutkiej bluzie. Od razu lepiej!

Na czym drukujemy printy?

Oferujemy szeroki wybór krojów. Bluzy reklamowe występują w wersji z kapturem, bez kaptura, zapinane na suwak lub wkładane przez głowę. Ciekawym wyborem mogą okazać się tzw. bluzy kangurki z dużą kieszenią z przodu, w której w razie potrzeby można ogrzać dłonie. W zależności od potrzeb można wybrać typowe bluzy damskie z nadrukiem, które charakteryzują się węższym krojem i podkreśleniem talii, oversizowe bluzy męskie lub uniwersalne modele unisex. Bluzy z własnym nadrukiem nie ograniczają się do jednego koloru, można wybierać spośród różnokolorowych pozycji, które będą bazą do osadzenia na nich naszego logo. Tkanina, z jakiej są wykonane bluzy reklamowe to bardzo przyjemna mieszanka bawełniano-poliestrowa, która charakteryzuje się wysokim komfortem noszenia. Ważną zaletą naszych realizacji jest ich długotrwałość – nawet po wielu praniach materiał jest w świetnym stanie, a kolory nadal nasycone.

Jak powstaje wzór bluz reklamowych?

Technika, jaką wykorzystujemy podczas tworzenia bluzy z własnym nadrukiem to nowoczesna technika cyfrowa DTG. Gwarantuje ona bardzo wyraźne i precyzyjne zaaplikowanie wzoru. Ponadto, cechuje się niesamowitą trwałością. Mając wybrany kolor bazowy bluzy z własnym nadrukiem, można spodziewać się szybkiej realizacji projektu, bo proces druku odbywa się bardzo szybko dzięki zastosowanej technice.

Kreator wzoru

Nasza strona internetowa oferuje bardzo prosty w obsłudze kreator wzoru, dzięki któremu można zobaczyć finalny produkt przed realizacją. Pierwszym krokiem jest wybór produktu – czy mają być to bluzy damskie z nadrukiem, męskie czy unisex. Następnie wybieramy preferowany krój z dostępnych modeli, rozmiary poszczególnych bluz oraz ich kolory. Kreator pozwala na wybór gotowych motywów, a także wgranie własnych wzorów.

Brak pomysłu na bluzy damskie z nadrukiem?

Jeśli komuś brakuje sprecyzowanego pomysłu na firmowe bluzy reklamowe, zapraszamy do galerii naszych realizacji. Znajdą tam Państwo ogrom inspiracji, które pomogą w stworzeniu oryginalnej bluzy z własnym nadrukiem. Galeria jest bardzo różnorodna, znajdują się tam małe wzory, a także bluzy fullprint.

Cena bluz z własnym nadrukiem

W naszym sklepie koszt za bluzy reklamowe zaczyna się już od 65 złotych. Cena waha się w zależności od wielkości obszaru nadruku. Zwykłe bluzy reklamowe z mniejszym logo będą dużo tańsze niż na przykład bluzy fullprint, na których obszar nadruku jest bardzo duży. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie oraz swojego budżetu.

Firmowe bluzy reklamowe to świetny wybór. Mogą stanowić pewnego rodzaju nagrodę, bo dzięki otrzymaniu takiego prezentu pracownik poczuje się na pewno doceniony. Bluzy z własnym nadrukiem będą świetną reklamą dla firmy, ale także zapewnią ciepło i komfort użytkownikom, którzy na pewno po założeniu takiej bluzy nie zdecydują się już na żadną inną.

Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie – w razie pytań lub problemów z wyborem odpowiedniego produktu skontaktuj się z nami!

Leave A Reply

Navigate