Biżuteria srebrna: czy warto ją kupować?

Biżuteria srebrna cieszy się niesłabnącą popularnością. Do wyboru mamy srebrne kolczyki, bransoletki, naszyjniki czy pierścionki. Do produkcji błyskotek wykorzystuje się przeważnie srebro próby 925. Oznacza to stop 92,5% srebra oraz 7,5% innego metalu. Zwykle jest to miedź. Są osoby, które powiedzą, że srebro to jedynie tani zamiennik złota. To bardzo krzywdząca opinia. Już od wielu lat srebro kojarzy się z bogactwem, stąd mamy np. srebrne łyżeczki. Obecnie cena srebra na giełdzie jest niewysoka, co oznacza, że to świetny moment na zakup pięknej srebrnej biżuterii w dobrych cenach.

Biżuteria srebrna i jej zalety

Ogromnym atutem srebrnej biżuterii jest trwałość. Jeśli zdecydujemy się na zakup ozdób ze sprawdzonego sklepu, możemy mieć pewność, że przetrwają one naprawdę długie lata. Kolejny atut to ponadczasowość. Srebro nigdy nie wychodzi z mody. Oczywiście mogą zmieniać się wzory, jednak zawsze srebrna biżuteria z kamieniami szlachetnymi czy półszlachetnymi jest gwarancją stylowego wyglądu.

W bogatej ofercie biżuterii srebrnej każda kobieta może znaleźć coś dla siebie. Wszystko ze względu na to, że srebro to plastyczny i miękki materiał. Jubiler może z łatwością tworzyć efektowne wzory. Stąd wielość propozycji, ogrom stylów biżuterii ze srebra.

biżuteria srebrna

Jak wybrać idealną biżuterię srebrną?

Wybierając biżuterię srebrną, warto kierować się indywidualnym stylem i okazją. Na spotkanie rodzinne czy biznesowe odpowiednie będą srebrne kolczyki czy minimalistyczny pierścionek. Tego typu dodatek zawsze nadaje klasy i elegancji. Uniwersalność srebrnej biżuterii sprawia, że niemal dowolnie możemy ją łączyć z platyną czy białym złotem.

Co istotne, biżuteria srebrna o próbie 925 nie podrażnia skóry. To doskonała alternatywa dla mosiądzu czy innych metali nieszlachetnych. Osoby, które mają uczulenie na nikiel bądź mosiądz, mogą bez obaw cieszyć się srebrną biżuterią. Ma to kluczowe znaczenie szczególnie wtedy, gdy chcemy założyć kolczyki. Dodatkowo, srebro działa odkażająco, niszcząc bakterie, grzyby czy wirusy. Bez wątpienia srebrne ozdoby będą doskonałym pomysłem na prezent dla kobiety w każdym wieku.

Przepiękna biżuteria srebrna czeka na stronie https://925.pl/

Leave A Reply

Navigate