Nowy gigant kosmetyczny? Bieber Beauty

Kylie Jenner, Jennifer Lopez, Ariana Grande czy Rihanna ze swoją marką Fenty powinny czuć się zagrożone. Jak zapowiedziała żona Justina Biebera – Hailey Baldwin – rusza ze swoją marką kosmetyczną. Choć Hailey ma dopiero 22 lata, podbija światowe wybiegi. Jak możemy dostrzec w ostatnich latach, gwiazdom nie wystarcza jedynie bycie aktorką, piosenkarką, modelką. Chcą czegoś więcej. To dlatego gwiazdy wypuszczają swoje linie perfum czy współpracują z markami kosmetycznymi. W ich ślady idzie Hailey, tworząc swoją autorską markę Bieber Beauty. Nie obyło się jednak bez kąśliwych komentarzy hejterów.

Przedsiębiorcza modelka

Można powiedzieć, że modeling jest zawodem z dość krótką datą przydatności. Choć Hailey Bieber ma dopiero 22 lata, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w niedługim czasie zastąpią ją młodsze koleżanki. Nic w tym dziwnego, że założyła markę Bieber Beauty, kując żelazo, póki gorące. Żona Justina Biebera od lat robi ogromną karierę w modelingu, a na swoim koncie ma kampanie dla takich domów mody jak: Elie Saab, Jeremy Scott, Dolce & Gabbana, Versace.

Jest także ambasadorką marki Tommy Hilfiger. Na swoim koncie ma wiele okładek prestiżowych branżowych pism, jak Elle czy Glamour. Bierze udział w kampaniach reklamowych, np. Guess, H&M. Pani Bieber jest także prezenterką w programie Drop the Mix. Teraz dodatkowo okazuje się, że Hailey Baldwin ma żyłkę przedsiębiorcy. Czy jej kosmetyczny biznes przyniesie jej sukces, już wkrótce się przekonamy.

Bieber Beauty – marka kosmetyków Hailey Baldwin

Wiele osób zarzuca Hailey Bieber, że wykorzystuje znane nazwisko swojego męża, aby się dorobić na nowym biznesie. Faktem jest, że Justin na swoim koncie ma linię perfum oraz wód toaletowych – Someday i Girlfriend. Współpracował także z marką OPI – wokalista stworzył kolekcję lakierów do paznokci. Nazwisko Bieber w świecie beauty ma już ugruntowaną pozycję. Czy jednak można zarzucać Hailey, iż chce wykorzystać nazwisko męża? Są małżeństwem od kilku miesięcy – Hailey przyjęła nazwisko Justina, dlatego nic w tym dziwnego, że obecne nazwisko wykorzystała do stworzenia własnej marki. Niepochlebne komentarze znajdą się zawsze.

Stworzenie marki kosmetycznej Bieber Beauty raczej nie będzie ogromnym wyzwaniem dla modelki. Hailey współpracowała z marką ModelCo, dla której zaprojektowała własną kolekcję beauty. Australijska firma odniosła wtedy wielki sukces. Kobieta jest także ambasadorką marki BareMinerals, czyli brandu, który produkuje kosmetyki mineralne.

Bieber Beauty – co znajdziemy w ofercie?

Jak udało się dowiedzieć, w ofercie marki kosmetycznej Hailey znajdą się produkty do włosów, do pielęgnacji twarzy, a także perfumy. Całość ma być dostępna w bardzo atrakcyjnych cenach. Nie ma jeszcze oficjalnej daty rozpoczęcia sprzedaży. Wiadomo jest jednak, że Hailey Bieber zarejestrowała markę oraz zastrzegła jej nazwę. To, że Bieber Beauty powstanie, to tylko kwestia czasu.

Czy Bieber Beauty odniesie sukces?

Hailey ma na swoim koncie już doświadczenie w branży. Współpracowała i współpracuje z markami kosmetycznymi. Ogromnym wsparciem będzie zapewne jej mąż – Justin Bieber – który także projektował kosmetyki.

Pojawiły się także pogłoski, że marka Hailey Baldwin będzie eko. Jak przed laty powiedziała sama modelka, zawsze chciała stworzyć linię z marką kosmetyczną, która stosuje do produkcji naturalne składniki. Wiele wskazuje na to, że Baldwin sama pójdzie tą drogą. Eko trend rośnie w siłę. I słusznie!

2 komentarze

Leave A Reply

Navigate