Bezpłatne badanie wzroku z Bausch+Lomb Ultra

Ostatnio miałam okazję wziąć udział w bezpłatnym badaniu wzroku z marką Bausch+Lomb. Okulary noszę (a w zasadzie powinnam, a w praktyce noszę w torebce) od ponad 5-ciu lat. Miałam niewielką wadę, bo -0,50. Z czasem zaczęłam coraz gorzej widzieć, aż spostrzegłam, że nie widzę napisów na podjeżdżających tramwajach, nie odczytuję z tablic za ile przyjedzie metro, w nocy światła mijających aut zlewają mi się w jedno. Okulary dla mnie są bardzo niewygodne. Być może to kwestia tego, że dobierałam je dawno temu i nigdy za bardzo nie chciałam się do nich przyzwyczaić. Uważam też, że nieszczególnie jest mi do twarzy w jakichkolwiek okularach, dlatego zdecydowałam się na soczewki. Jak przebiegało bezpłatne badanie wzroku?

Bezpłatne badanie wzroku – recenzja

bezpłatne badanie wzrokuPrzyznam sama, że długo odwlekałam wizytę w salonie optycznym – bo to mała wada, bo nic się nie dzieje, bo jeszcze jakoś jest. Wiele osób tak ma. A to przecież nic innego jak troska o własne zdrowie. Pierwszym krokiem jest umówienie się na wizytę w dogodnym dla nas miejscu. Ja wybrałam salon 2soczewki przy ul. Puławskiej w Warszawie. Salon jest niewielki, ale bardzo przytulny i profesjonalny. Od progu powiało pozytywną energią. Badanie poprzedziła rozmowa dotycząca tego, czy kiedyś nosiłam już soczewki, czy posiadam wadę wzroku, jakieś choroby. Powiedziałam także o tym, że pracuję przy komputerze i po kilku godzinach odczuwam pieczenie, łzawią mi oczy. To bardzo ważne, by powiedzieć o wszystkim, co nas niepokoi, co sprawia nam dyskomfort i co chcemy zmienić.

Jak przebiega badanie?

Badanie jest całkowicie bezbolesne i komfortowe. Jeśli macie jakiekolwiek obawy, możecie się ich od razu pozbyć. Przebiega w przyjaznej atmosferze, niezwykle profesjonalnie. Będziemy mieli za zadanie m.in. odczytywać litery różnej wielkości z tablic, odpowiadać na pytania, jak. na którym polu wyraźniej widzimy koło. Po badaniu, osoba przeprowadzająca je, opowie Wam o tym, jak używać soczewek, jak je czyścić, jak zakładać oraz zdejmować je prawidłowo. Następnie przychodzi czas na praktykę, gdzie sami, pod okiem profesjonalisty, będziecie zakładać i zdejmować soczewki. Po upływie kilku minut, ponownie (już w soczewkach) odczytujecie litery z tablicy. Soczewki są niezwykle wygodne – choć był to mój pierwszy raz z soczewkami, nie odczuwałam ich w ogóle na oku. Co więcej, charakteryzują się bardzo dużą gazoprzepuszczalnością, co jest istotne – szczególnie w przypadku osób pracujących przy komputerze.

 

Odbierz bezpłatne badanie wzroku

Razem z marką Bausch&Lomb mamy dla Was prezent! Od dzisiaj, codziennie, przez 8 dni w godzinach 12:00 oraz 19:00 będzie otwierana nowa szansa na zdobycie zestawu do testowania, czyli łącznie 16-tu moich czytelników lub czytelniczek otrzyma BEZPŁATNIE badanie, miesięczny zapas soczewek i mały płyn BioTrue. Wszystko w wybranym przez Was salonie w dowolnej części Polski.

Co należy zrobić?

– wejdź na stronę: http://wyprobuj.miejtonaoku.pl/ i wypełnij ankietę

– Każda zainteresowana osoba wypełnia ankietę oraz podaje kod przypisany do bloga: B&LUltra4c5f84.

Twoje odpowiedzi są sprawdzane, dostajesz wiadomość e-mail o zakwalifikowaniu się do akcji (lub też nie).

Powodzenia!Bezpłatne badanie wzroku

Leave A Reply

Navigate