6 rzeczy, które można robić wiosną i latem na zewnątrz

Od kilku tygodni możemy cieszyć się piękną, słoneczną pogodą. Wiele osób decyduje się jednak na spędzanie wolnego czasu w domowym zaciszu. Tymczasem istnieje mnóstwo rzeczy, które możemy robić na świeżym powietrzu, gdy temperatura przekroczy 15 C. Jako osoba pracująca z domu wiem, że warto czasem się wynurzyć z pokoju. Co więcej, to doskonała okazja, by się opalić, dostarczyć sobie witaminy D, zmotywować się i cieszyć z życia. Przedstawiam 6 rzeczy, które można robić wiosną i latem na zewnątrz.

Otwórz okna

By w pomieszczeniach nie było duszno, otwórz okna i wpuść świeże powietrze. Nie tylko poprawi Ci to nastrój, ale także ułatwi zaśnięcie. Ja uwielbiam zapach skoszonej trawy, śpiew ptaków wiosną.

Idź na siłownię (plenerową)

Siłownia to zawsze dobry pomysł, ale niestety – karnet kosztuje. Jeśli chcesz zaoszczędzić, skorzystaj z siłowni plenerowej. Nie musisz przesiadywać tam pół dnia, wystarczy kilkanaście minut ruchu, by od razu poczuć się lepiej i odpocząć od pracy/nauki. Podczas deszczu można zrobić trening w domu.

SPA na zewnątrz

Wiosna i lato to doskonała okazja, by pooddychać świeżym powietrzem, opalić się, a przy okazji wykonać manicure. Producenci lakierów do paznokci oferują pastelowe kolory, które idealnie podkreślą opaleniznę.

Idź na spacer

Wiosenny spacer jest bardo orzeźwiający. To nie tylko czerpanie przyjemności z natury, ale także okazja do poznania nowych osób, zrelaksowania się, odkrycia nowych miejsc.

Zjedz na zewnątrz

Wiosną i latem przyjemnie jest zjeść na zewnątrz. Nie trzeba od razu wydawać milionów w restauracji – zjedz śniadanie na balkonie lub wybierz się ze znajomymi na piknik. Wystarczą kanapki, chipsy, krakersy czy owoce.

Wycieczka do nowego miejsca

Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam podróże samochodem w ciepłe, słoneczne dni, gdy w powietrzu unosi się zapach świeżo skoszonej trawy, bzu czy kwiatów wiśni. Cieszę się wtedy z małych rzeczy, uciekam myślami od problemów życia codziennego i dzień od razu staje się lepszy. To dlatego trzymam się raczej z dala od centrum Warszawy, a na weekend udaje się w miejsca mało uczęszczane oddalone od kilka kilometrów od stolicy.

Wiosną i latem warto oderwać się od codziennej rutyny. Słoneczna pogoda daje nam mnóstwo możliwości do ciekawego spędzenia czasu i cieszenia się z małych rzeczy. Z pewnością aktywność na świeżym powietrzu zmotywuje Cię do działania.

6 rzeczy, które można robić wiosną i latem na zewnątrz

Leave A Reply

Navigate