5 wskazówek, jak wybrać miejsce na tatuaż

Nie wiesz, jak wybrać miejsce na tatuaż? Poniższe wskazówki pomogą Ci podjąć decyzję :).

Jak wybrać miejsce na tatuaż?

Gdy podejmiesz już decyzję o tym, że robisz tatuaż, jednym z trudniejszych wyzwań jest wybranie, gdzie chcesz go umieścić. Tatuaż to ozdoba na całe życie, dlatego ważne jest, by już na samym początku wybrać idealne miejsce. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość – istnieje kilka wskazówek, które pomogą Ci w wyborze!

Oto 5 wskazówek, jak wybrać miejsce na tatuaż:

  • wytnij wzór tatuażu – dobrym sposobem na sprawdzenie, czy tatuaż w danym miejscu będzie wyglądać dobrze, jest wydrukowanie wzoru i przeniesienie go na ciało. Wycięty wzór przyklej w kilku miejscach, które bierzesz pod uwagę i zobacz, jak podoba Ci się umiejscowienie w każdej z wybranych partii ciała.
  • tatuaż a praca – szczegółowe informacje dotyczące tatuażu w pracy zawarłam w jednym z poprzednich postów. Jeśli dopiero wybierasz swoją drogę zawodową, zrób tatuaż w miejscu, które możesz łatwo przykryć, np. zegarkiem czy ubraniem.
  • tatuaż a ból – ludzie mają różne progi odczuwania bólu. Jeśli Twój jest niski, wybierz takie miejsce na tatuaż, które jest mniej bolesne, np. udo czy bark. Na pierwszą sesji raczej nie decyduj się na tatuowanie żebra bądź dłoni.
  • określ styl – tatuaż powinien pasować do Twojego stylu. Na pewno słyszałeś niejednokrotnie, że niektórym tatuaże pasują i są integralną częścią ich wizerunku.
  • popatrz na innych – nie jestem fanką ślepego podążania za innymi, jednak warto śledzić osoby z tatuażami w mediach społecznościowych, zapisywać zdjęcia tatuaży, które Ci się podobają, by określić, co Ci tak naprawdę odpowiada. Jeśli w Twoim folderze najwięcej jest wzorów tatuaży trash polka, być może to będzie dobry kierunek dla Ciebie.

Jeśli po przeczytaniu tych pięciu wskazówek, nadal masz wątpliwości co do tego, gdzie umieścić swój tatuaż, zapytaj przyjaciół. Zaufana opinia jest na pewno lepsza niż wybór tatuażu i miejsca ze względu na modę. Trzymam kciuki za udane wzory!

jak wybrać miejsce na tatuaż

Leave A Reply

Navigate