5 typów tatuaży, których należy unikać

Niedawno przedstawiałam Wam najgorsze wzory tatuaży. Dzisiaj zajmiemy się typami tatuaży, których należy unikać, by nie nosić swoich błędów przez całe życie. Tatuaże są oczywiście sprawą osobistą – służą do upamiętnienia ważnych momentów czy opowiadania historii. Każdy z pewnością zna osobę, która odniosła tatuażową porażkę. Chiński symbol oznaczający kurczaka na ostro, imię byłego/byłej, tatuaż modny w danym momencie, który dzisiaj jest obciachem. By uchronić Was przed failem, przedstawiam 5 typów tatuaży, których należy unikać.

Tatuaże ironiczne

5 typów tatuaży, których należy unikać
Pinterest

Jeden z najgorszych typów tatuaży to tatuaże ironiczne. O czym mowa? o łączeniu obrazów i słów, które nie mają żadnego sensu. Należą do nich np. pióra obok włoskiego słowa “miłość”, ptaki ze słowem “żywy” czy “refuse to sink” obok kotwicy. Będziesz żałować tego tatuażu za każdym razem, gdy będziesz tłumaczyć spotkanej osobie, co on oznacza. No, bo właściwie – co on oznacza?

Logo marki

5 typów tatuaży, których należy unikać
Pinterest

Jeśli nie chcesz wyglądać jak chodzący słup reklamowy, nie rób tatuażu z logo swojej ulubionej marki. Serio, za to powinna grozić utylizacja. Znaczek Nike na nodze? Logo McDonald’s na czole? Tatuaż jest czymś osobistym, a ulubiona marka to chyba jedna z ostatnich rzeczy, którymi należy się przejmować. To po prostu jest głupie i źle wygląda. I na tym skończmy.

Własne imię

5 typów tatuaży, których należy unikać
Pinterest

Wiem, że wkraczam tutaj na grząski grunt, ale znam kilka osób, które paradują z wielkim wytatuowanym imieniem byłego/byłej, a nie znam nikogo, kto by był z tego powodu dumny. Zresztą, nawet nie o imię lubego się rozchodzi. Gorzej jest z tatuowaniem swojego własnego imienia. Świadczy to wyłącznie o tym, że masz największe ego na świecie lub nie wiesz, co chcesz wytatuować, ale koniecznie musisz coś wytatuować.

Krzyż

5 typów tatuaży, których należy unikać
Pinterest

Zanim zechcecie spalić mnie na stosie, kilka słów wyjaśnienia. Nie mam nic do religijnych tatuaży, dopóki jest to tatuaż, który w pełni odzwierciedla Twoje poglądy. W ciągu ostatnich kilku lat wzrasta liczba osób tatuujących sobie ten wzór, a bynajmniej nie są to osoby, które chodzą do kościoła co niedzielę. Jakimś dziwnym trafem dziewczyny czy faceci, którym daleko do świętych, poczuli potrzebę wytatuowania sobie krzyża na kostce (czy w innym dziwnym miejscu). Zanim wytatuujesz biblijny werset lub krzyż na ciele, zastanów się 101 razy.

Tatuaże zwierzęce

5 typów tatuaży, których należy unikać
Pinterest

Ja osobiście uwielbiam tatuaże ze zwierzętami, o ile upamiętniają one Twojego ukochanego pupila. Motyw zwierzęcy często pojawia się jako coś obciachowego. Cóż, mogę się zgodzić, jeśli wybierasz na swój tatuaż słodki pyszczek koali, a później w kółko musisz się z tego tłumaczyć. Może zamiast tego, wybierz koszulkę? Jest tańsza.

Leave A Reply

Navigate