5 trików, by Twoja cera wyglądała pięknie latem!

Latem Twoja skóra potrzebuje szczególnej troski. Warto o tym pamiętać, bo odpowiednia pielęgnacja działa lepiej niż najpiękniejszy makijaż. Sprawdź tych 5 trików!

5 trików, by Twoja cera wyglądała pięknie latem!

Pamiętaj o filtrze

Ochrona przeciwsłoneczna to nie opcja dodatkowa, a konieczna. Krem z filtrem to najlepszy przyjaciel w historii. Stosuj go na co dzień, bowiem słońce odpowiada aż za 90% przyczyn starzenia.

Oczyszczanie

Podczas upałów powietrze jest duszne i wilgotne. Przez cały dzień poruszasz się po mieście, a nawet krótki spacer może powodować osadzanie się zanieczyszczeń w porach. Dokładnie zmyj makijaż i oczyść twarz. Pamiętaj również o częstej zmianie poszewki na poduszkę.

Witamina C

Serum z witaminą C jest nie tylko bogate w przeciwutleniacze (zwalcza wolne rodniki), ale także pomaga w ochronie skóry. Witamina C pomoże rozjaśnić cerę i zredukować przebarwienia.

Zdrowa dieta

Jeśli nadal kupujesz produkty do pielęgnacji skóry, myjesz twarz i zastanawiasz się, dlaczego Twoja cera jest nadal szara, szorstka, podrażniona i trądzikowa, może czas przemyśleć swoją dietę. Wszystkie produkty do pielęgnacji skóry i makijażu na świecie nie pomogą naprawić złej diety. Jednym z najtańszych sposobów na uzyskanie pięknej skóry jest jedzenie zdrowej żywności.

Pij więcej wody

Najlepszym sposobem na nawilżenie skóry jest picie odpowiedniej ilości wody! Twoja skóra będzie bardziej elastyczna i nawilżona. Staraj się unikać słodkich napojów, kawy czy energetyków.

 

Jakie macie patenty, by Wasza cera była świetlista?

 

Leave A Reply

Navigate