5 sposobów na tanie strzyżenie i koloryzację

5 sposobów na tanie strzyżenie i koloryzację – koniec z wymówkami i zaniedbaną fryzurą. Możesz wyglądać jak milion dolarów nawet wtedy, gdy masz w kieszeni 50 zł na fryzjera. Istnieje kilka sposobów, które przedstawia Andrea Pomerantz Lustig w swojej książce, dzięki którym zaoszczędzić na strzyżeniu i farbowaniu!

5 sposobów na tanie strzyżenie i koloryzację

Każda kobieta zasługuje na to, by czuć się i wyglądać pięknie. Czasami, ze względu na lenistwo czy brak finansów, decydujemy się na noszenie fryzury, która woła o pomstę do nieba. Wyblakły kolor, rozdwojone końcówki, włosy przypominające siano…Brrr. Tymczasem, po lekturze niezwykle przydatnego poradnika, poznałam sposoby, dzięki którym można zaoszczędzić na strzyżeniu i koloryzacji. Wystarczy wykorzystać Internet.

  • “kampania marketingowa” – masz swojego ulubionego fryzjera? Super! Zapytaj, czy jest możliwość przeprowadzenia małej “kampanii marketingowej”, w ramach której, za każde przyprowadzone, nowe, dwie osoby do salonu, Ty otrzymujesz bezpłatne strzyżenie/koloryzację. Korzyść dla Ciebie, dla salonu i przyjaciółek, które wreszcie odmienią swój look.
  • polubienie salonu na Facebooku – jeden z powodów, dla których kocham social media. Na Facebooku wiele salonów często publikuje zniżki, informacje o promocjach i rabatach. Warto sprawdzić strony typu Groupon, na których można zapisać się na tańszą wizytę.
  • powiedz o budżecie – uzdolniony fryzjer doradzi Ci fryzurę, która mieści się w Twoim budżecie, a jednocześnie nie będzie wymagała szybkiego powrotu do fryzjera na korektę. Powiedz, ile możesz przeznaczyć na strzyżenie, zapytaj o taką możliwość np. poprzez fanpage salonu na Facebooku.
  • zapuść włosy – dłuższe włosy wymagają rzadszych wizyt u fryzjera, jednak wszystko zależy od tego, w jakiej długości czujesz się dobrze.
  • zostań modelką u fryzjera – na szkoleniach fryzjerskich są potrzebne modelki – to doskonała okazja do zmiany fryzury zupełnie bezpłatnie. Choć strzyżenie/koloryzację wykonują kursanci, zawsze dzieje się to pod okiem profesjonalisty, dlatego nie ma się czego obawiać.

5 sposobów na tanie strzyżenie i koloryzację

Jak znaleźć taniego fryzjera, stylistę fryzur?

Jeśli jeszcze nie znalazłaś wymarzonego fryzjera, poniższe wskazówki powinny Ci znacznie ułatwić wybór:

  • zadaj pytanie na Facebooku – wspominałam już, że kocham social media? Wystarczy zadać pytanie, a propozycje posypią się z rękawa. Koniecznie sprawdź opinie o danym salonie na Facebooku czy forach internetowych, przejrzyj zdjęcia, galerię metamorfoz. Jeśli Ci się spodobają – zaklepuj termin.
  • zapytaj przyjaciółek – znasz kobiety, których fryzury budzą w Tobie zachwyt i zazdrość? Zapytaj je o to, gdzie chodzą do fryzjera, dowiedz się o przedziałach cenowych i stylistach fryzur z pierwszej ręki.
  • zagadaj – widzisz przechodzącą kobietę, która ma idealne włosy? Nie wstydź się i zapytaj o stylistę fryzur.
  • odwiedź niedrogi salon osobiście – i dowiedz się, co mogą Ci zaproponować. Warto także odwiedzić stronę internetową i początkowo zapoznać się z zakresem cenowym.

Gdy znajdziesz odpowiedni salon, warto zapisywać zdjęcia fryzur na telefonie czy w folderze na Pintereście, które Ci się podobają. Oczywiście fryzura musi być dopasowana do Ciebie, ale kilka fotografii da fryzjerowi ogląd na to, co Ci się podoba, a czego koniecznie chcesz uniknąć.

Leave A Reply

Navigate