5 łatwych fryzur, które wyglądają na drogie

Przedstawiam 5 łatwych fryzur, które wyglądają na drogie. Co więcej, są to fryzury z górnej półki cenowej, zgodne z najnowszymi trendami, a możesz je ułożyć samodzielnie lub przy pomocy niedrogiego fryzjera. Sprawdzą się niezależnie od długości włosów, dlatego warto je wypróbować na co dzień i specjalne okazje.

5 łatwych fryzur, które wyglądają na drogie

Każda kobieta chce wyglądać i czuć się pięknie, ale nie każda może sobie pozwolić na drogiego stylistę fryzur. Już poprzednio pisałam, jak zaoszczędzić na strzyżeniu i koloryzacji, dziś dowiesz się, jak w łatwy sposób ułożyć włosy, by wyglądały nienagannie.

Prosta, wyrafinowana fryzura Angeliny Jolie

5 łatwych fryzur, które wyglądają na drogie
Pinterest

Wyszukana, a jednocześnie prosta fryzura jest inspirowana latami siedemdziesiątymi. Można ją wykonać w kilku krokach – być może niezbędne będzie strzyżenie u fryzjera. Włosy są tej samej długości na całej głowie. To uniwersalne i zawsze modne uczesanie, a do tego nie wymaga częstych wizyt u stylisty fryzur. Do tej fryzury pasuje każda długość włosów, ważne jest jednak, by cięcie było na planie koła. Dzięki temu, końcówki są puszyste i sprężyste. Fryzurę można stylizować na wiele sposobów – włosy dobrze wyglądają zarówno proste, pokręcone, jak i pofalowane, jak u Angeliny. Sprawdzi się w przypadku wszystkich Pań, które cenią uniwersalne cięcia i nie lubią poświęcać zbyt dużo czasu na układanie włosów.

Seksowne włosy do ramion

5 łatwych fryzur, które wyglądają na drogie
Pinterest

Cieniowane włosy do ramion z długą grzywką na bok to znak rozpoznawczy Sienny Miller czy Anne Hathaway. To idealne uczesanie z półdługich włosów. Zawsze wyglądają kobieco, a jednocześnie elegancko i z klasą. Przedziałek wykonuje się na środku. Jeśli masz zbyt długie włosy, konieczne będzie ich skrócenie i cięcie tuż nad linią szczęki. Z przodu włosy powinny być dłuższe o ok. 2 cm niż z tyłu. Co ciekawe, long bob nie wymaga stylizacji – wystarczy wysuszyć włosy i…gotowe!

Wytworny, klasyczny bob

5 łatwych fryzur, które wyglądają na drogie
Pinterest

Tego typu cięcie rozsławiła Gwyneth Paltrow. Bob może być zarówno prosty, jak i falowany. W razie potrzeby, włosy możemy spiąć w kucyk. Włosy powinny być krótsze z tyłu i dłuższe z przodu, grzywka cięta po skosie, a całość wycieniowana. By uzyskać efekt eleganckiego boba, włosy suszymy na gładko, a na koniec spryskujemy lakierem bądź olejkiem. Na wieczór wybierz seksowne loki.

Lekkie fale

5 łatwych fryzur, które wyglądają na drogie
Pinterest

Tę fryzurę można wykonać z łatwością samodzielnie, jednak należy się do tego przygotować dzień wcześniej. Wystarczy umyć włosy wieczorem i położyć się spać z włosami związanymi w kok. Po przebudzeniu rozpuszczamy włosy, używamy suchego szamponu do zagęszczenia (odrobinę), przeczesujemy włosy od spodu, by nie rozprostować fal, jeżeli to konieczne, możemy dorobić kilka fal lokówką. Włosy zostawiamy rozpuszczone lub upinamy w luźny kok. Tego typu fryzurę często nosi Ellen Pompeo.

Wytworne loki

5 łatwych fryzur, które wyglądają na drogie
Pinterest

Na tego typu fryzurę często decydują się gwiazdy na czerwony dywan. Nadaje się do każdej długości włosów. Grzywka musi zostać ścięta tak, by sięgała tuż poniżej kości policzkowych. Po bokach głowy włosy cieniujemy pasmo po paśmie. Włosy po umyciu nie wymagają układania, wystarczy nałożyć serum.

 

Leave A Reply

Navigate