5 cech, które czynią chłopaka doskonałym partnerem

Zapewne każda z nas ma inną listę cech, które powinien posiadać idealny facet. Istnieją jednak pewne cechy, które są szczególnie pożądane. Rozglądając się za modelem Calvina Kleina, łatwo zapomnieć o tym, co tak naprawdę się liczy. Jeśli myślisz o kimś na poważnie, zobacz, na co zwrócić uwagę.

Uczciwość

Nie bez powodu znajduje się na pierwszym miejscu. Uczciwość jest jak klej, który trzyma Was razem. Niewielkie kłamstwa można czasami wybaczyć, jednak brak zaufania to pierwszy rok do rozpadu związku…

Troskliwość

Możliwość opieki nad drugą osobą sprawia, że stajemy się bardziej empatyczni. Niektórzy próbują ukryć emocje za kamienną twarzą w obawie przed odrzuceniem. Chłopak, który się o Ciebie troszczy to prawdziwy skarb. Niech nie będzie jak Ronald Ulysses Swanson.

Zrozumienie

Bardzo ważne jest, by być z osobą, która Cię rozumie. Czasami każdy z nas ma zły dzień, ale mając świadomość, że Twój chłopak zawsze stanie po Twojej stronie, sprawia, że jest zdecydowanie lżej.

Poczucie humoru

Poczucie humoru jest bardzo ważną cechą u partnera. Wspaniale jest być z kimś, kto potrafi Cię rozśmieszyć. Chłopak, który wie, z czego można żartować i potrafi wybrnąć nawet z trudnej sytuacji to facet idealny!

Równość

Facet może być świetny w wielu aspektach, ale jeśli nie traktuje Cię jako równą sobie, może to doprowadzić do rozpadu związku. Nie musi traktować Cię jak księżniczkę, ważne, by traktował Cię tak samo dobrze, jak samego siebie. Twoje problemy nie mogą być mniej ważne niż jego.

Leave A Reply

Navigate