322. Arif Piercing – backstage

Arif Piercing

Wczoraj miałam okazję wystąpić w filmie dla ExpierceTV. Bardzo się cieszę, że zostałam zaproszona przez ekipę Arifu, bo sama jestem ich częstym gościem, odkąd mieszkam w Warszawie, a jeśli zaopatruję się w kolczyki, tunele, to właśnie tam :). Przekłucie, które wybrałam, to helix, co mogliście zobaczyć wczoraj na snapie (nitson). Na video będziecie mogli zobaczyć krótki wywiad ze mną, przygotowanie do przekłucia, samo przekłucie i moje wrażenia. Nie chcę zbyt wiele zdradzać, jednak powiem tylko, że jestem baaaaardzo zadowolona. Oprócz tego, że przekłucie mi się podoba, to przeżyłam bardzo miłe sobotnie przedpołudnie w cudownej atmosferze, które nastroiło mnie pozytywnie na resztę dnia. Jeżeli zastanawiacie się nad wyrażeniem siebie, podkreśleniem swojej indywidualności za pomocą piercingu, wpadajcie koniecznie do Arif Piercing. ?

?  Zapraszam do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wczorajszego dnia:Arif Piercing Arif Piercing Arif Piercing Arif PiercingPierwsza część – rozmowa z Morbidem – przyznam, że trochę się stresowałam, ale ekipa była tak sympatyczna, że po chwili musieliśmy powstrzymywać niekontrolowane ataki śmiechu 😀Arif Piercing Arif Piercing Arif Piercing Arif Piercing Arif PiercingW przerwach pomiędzy nagraniami – czas na szukanie inspiracji, przeglądanie asortymentu sklepu i selfie w arifowym lustrze ;))Arif Piercing Arif Piercing Arif Piercing Arif PiercingArif Piercing
Podpinanie mikrofonów, wybór kolczyka i przygotowanie do ostatniej części, czyli przekłucia. Wybrałam nowość z asortymentu sklepu – kolczyk z opalem.

Arif
Na film będziecie musieli trochę poczekać, ale jeśli zastanawiacie się nad helixem, czy też innym przekłuciem, i macie mnóstwo pytań dotyczących bólu, pielęgnacji, odpowiednich kolczyków, z pewnością będzie warto.

 

Leave A Reply

Navigate