300. 15 przypadkowych faktów o mnie

Nawet  nie wiem kiedy to się stało, ale dodając przedostatni post, zauważyłam, że niedługo na jeillie stuknie ich już trzysta. Ogromnie się cieszę, że ze mną jesteście, a sobie gratuluję wytrwałości i konsekwencji oraz realizowania pasji :).
Z tej okazji przygotowałam dla Was 15 faktów o mnie, które nie są związane z blogiem, żebyście Wy mogli mnie lepiej poznać, na końcu zamieściłam ankietę, żebym ja mogła poznać Was i to, czego brakuje Wam na jeilliebean.pl – jeśli macie ochotę, wypełnijcie :).male

 1. Jestem uzależniona od kreskówki The Simpsons, w każdej wolnej chwili włączam kolejne odcinki, mimo że większość znam już na pamięć. Dodatkowo mam też kapcie z Bartem, kubek z Homerem i kilka koszulek z całą rodziną Simpsonów ;).
 2. Uwielbiam jeść serek wiejski, jem ponad 500 g dziennie – dodaję go praktycznie do każdego posiłku, choć nie powinnam jeść tyle nabiału, to jednak nie potrafię przestać.
 3. Studiowałam dziennikarstwo II stopnia całe… 2 miesiące. Jednak zupełnie nie spodobał mi się klimat uczelni, choć ludzie, których poznałam, byli super. Postawiłam na kursy i zdobycie doświadczenia, a przede wszystkim na rozwój pasji.
 4. Mam 11 tatuaży, które w dużej mierze odnoszą się do poezji – prawa strona to “obrazki”, lewa to daty, cytaty i symbole. We wrześniu robię kolejny, tym razem na karku.
 5. Piję alkohol ok. raz na pół roku i mam bardzo słabą głowę.
 6. Od czasu do czasu palę papierosy, ponieważ pomagają mi, gdy mam zaostrzony okres choroby jelit – w zaleceniach przy tej chorobie jest wymienione palenie.
 7. Choruję na wrzodziejące zapalenie jelita grubego, mam niedoczynność tarczycy i anemię, więc nie ruszam się z domu bez trzech opakowań tabletek.
 8. Uwielbiam pić świeży sok z marchewki, choć ostatnio przekonałam się także do soku z buraka, który piję praktycznie codziennie – w ciągu tygodnia znacząco poprawił mój poziom żelaza – jeśli ktoś ma anemię, polecam 🙂
 9. Nie odbieram nieznanych numerów – mam jakiś dziwny, irracjonalny lęk i dopiero, gdy ktoś napisze mi smsa kim jest, oddzwaniam :D.
 10. Moim ulubionym gatunkiem muzyki jest poezja śpiewana, uwielbiam Kalinę Jędrusik, Mieczysława Fogga, Kabaret Starszych Panów, moje serce należy do muzyki lat 60., ale paradoksalnie mój ulubiony zespół to Bring Me The Horizon wykonujący rock i metalcore (wcześniej deathcore).
 11. Wraz z koleżanką prowadzę fanpage Beka z klientów, a zainspirowała nas do tego praca w sieciówce.
 12. Boję się występować publicznie i zawsze paraliżuje mnie strach. Nawet mimo tego, że jestem dobrze przygotowana, trema sprawia, że zapominam połowy tego, co miałam powiedzieć. M.in. dlatego nagrywam vlogi, by przełamać trochę swoją nieśmiałość.
 13. Moim ulubionym kolorem jest czerń i choćbym nawet chciała kupić coś w innym kolorze, zawsze stawiam na praktyczność i czarny :>. Na drugim miejscu jest pudrowy róż.
 14. Kiedyś pisałam sporo wierszy, które były drukowane w almanachach. W liceum co roku brałam udział w konkursie poezji na RDKS i wygrywałam lub dostawałam wyróżnienia. Co więcej, raz na konkurs wysłałam wiersz, który napisałam w podstawówce. I wygrał. ;). Kawałek późniejszego możecie zobaczyć TUTAJ.
 15. Najbardziej lubię filmy i książki biograficzne – moim ulubionym filmem jest “Całkowite zaćmienie”, który opowiada historię Arthura Rimbauda, a książka to “Rafał Wojaczek – prawdziwe życie bohatera” Bogusława Kierca.

Na koniec ankieta dla Was – jest oczywiście anonimowa i składa się z 6-ciu pytań (minuta roboty :P). Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki, bo tworzę i rozwijam bloga z myślą o Was.
KLIK

1 Comment

 1. Pingback: 306. Stylizacja do 50 zł - część 1. - jeilliebean

Leave A Reply

Navigate